Pridané Nemesis vás bude v Resident Evil 3 loviť po celom Raccoon City

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 10 Jan 2020.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 788
  Páči sa:
  11 608
  resi 32.jpg
  Tvorcovia remaku Resident Evil 3 v poslednom čase prezrádzajú o pripravovanej hre stále viac informácií. Oproti minuloročnému titulu ponúkne pokračovanie viac slobody a nájdeme v ňom omnoho viac zmien.

  Napríklad taký Umbrella žoldier Carlos Oliveira bude v príbehu tentoraz zohrávať omnoho väčšiu úlohu. V pôvodnej hre sme v jeho koži strávili pár minút, tentoraz by to však malo byť omnoho viac. Taktiež ďalšia bližšie nešpecifikovaná postava (zrejme Brad Vickers, ktorého v úvodných minútach pôvodnej hry skolil Nemesis) má mať v hre viac priestoru.

  resi 31.jpg

  Inteligencia ovládajúca Nemesisa samozrejme vychádza z Tyranta, avšak je vylepšená. Capcom dokonca vytvoril model tohoto netvora v plnej veľkosti, ktorý následne naskenoval a vložil do hry (aby trafili mierku). Nemesis má k dispozícii celé Raccoon City, v ktorom sa bude svojvoľne pohybovať, takže nikdy neviete, kde a kedy naň narazíte. Samozrejme vždy vás upozorní na svoju prítomnosť mrazivou hláškou "STARRRSSS." Rátajte s tým, že opäť stretnete aj Hunterov a zmutované červy.

  Hra ponúkne väčšie a rozľahlejšie lokality. Navštívime rôzne ulice mesta, obchody, benzínku Stagla, Raccoon Press kancelárie, policajnú stanicu a tiež nemocnicu. Nejedná sa však o open world titul a oproti originálu hra ponúkne len jeden koniec. Štúdio tiež popracovalo na zvukovej stránke, ktorej prikladá dôležitú úlohu.

  V remaku sa neobjaví bonusový režim Mercenaries, namiesto neho je tu multiplayerová časť Resident Evil Resistance. Hra je už údajne hotová na viac ako 90% a tak dátum 3. apríl 2020 je definitívny.

   
  Achilless2012 sa to páči.

Zdielať túto stránku