Nejde spustiť hra

Diskusiu 'Pomoc' začal Samkooo, 24 Aug 2019.

1. Samkooo

Samkooo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    24 Aug 2019
    Príspevkov:
    6
    Páči sa:
    0
    Zdravím. Mám PS3 slim. Doteraz mi všetko išlo ako ma. No posledné hry čo som si kúpil sa nainštalujú no nejdú už potom spustiť. Napriklad ked musím stlacit START pre pokračovanie v hre hneď na začiatku tak nič. Stlacam štart a hra sa nepustí. Niektoré po nainštalovaní sa ani nezobrazi logo hry ale len čierna obrazovka. Neviete mi prosím pomôcť kde by mohol byť problém. V Brlohu mi poradili si kúpiť čistiace CD na mechaniku. Za každú radu ďakujem.

2. El_Scorpio

El_Scorpio
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

Registroval sa:
    6 Feb 2013
    Príspevkov:
    613
    Páči sa:
    999
    V Brlohu ti poradili blbosť, čistiace CD má efekt ako kozmodisk (placebo) a to na elektroniku nefunguje. Vieš to rozobrať? Treba na to torx 8 bezpečnostný (s dierkou) a phillips #1 skrutkovače.

3. Samkooo

Samkooo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    24 Aug 2019
    Príspevkov:
    6
    Páči sa:
    0
    Tiež som si myslel že je to blbosť to čistiace CD. No rozobrať by som to vedel. Čo potom?

4. El_Scorpio

El_Scorpio
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

Registroval sa:
    6 Feb 2013
    Príspevkov:
    613
    Páči sa:
    999
    Vyzerá to na problém s mechanikou. Stačí dať preč horný kryt, odpojiť mechaniku a rozbrať ju (to je piplačka, pozri YT). Izopropyl alkoholom a vatovou tyčinkou jemno jemne pretrieš a očistíš šošovku laseru. Tak aby tam neostala žiadna špinka ani vlákno. V lepšom prípade to pomôže, v horšom nie a laser je na ceste na večnosť. Dá sa kúpiť náhradný (repas, popr. zánovný) z Ali za 10 - 30 € ale nepasuje každý. Slim má dvojšošovkovú optiku a je vždy "zosobášená" s typom dosky, inak nefunguje. Ja mám na FAT 40 GB už 3. mechaniku, ale tam bola jediná šošovka (slabšia výdrž).

5. Samkooo

Samkooo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    24 Aug 2019
    Príspevkov:
    6
    Páči sa:
    0
    No dobre tak do tohoto sa nepúšťam :) . To už si radšej kúpim inu ps3. Poprípade nepoznáš nejakého kutila v BA čo sa týmto zaoberá? Každopádne ďakujem za radu!

6. El_Scorpio

El_Scorpio
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

Registroval sa:
    6 Feb 2013
    Príspevkov:
    613
    Páči sa:
    999
    Iba seba, ale ja momentálne na to nemám čas, keďže to je piplačka na celé dopoludnie.

7. Samkooo

Samkooo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    24 Aug 2019
    Príspevkov:
    6
    Páči sa:
    0
    Mne to nejako neponáhľa. Keby si mal čas na to sa vieme nejako dohodnúť? Dal by som ti číslo na seba alebo mail.

8. Samkooo

Samkooo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    24 Aug 2019
    Príspevkov:
    6
    Páči sa:
    0
    Ešte zaujímavé ze starsie hry ktoré mám doma a v domnienke že mám problém iba s novými hrami (Teda bazaroze z brlohu) som to dal vymeniť a za inú tu istu hru a stále ten istý problém. Ale po odinstalovani mojej starej hry a nainštalovaní na novo sa mi bez problémov spustila. Lebo som si myslel že je problém s plejkom a nie s hrami. Teraz fakt neviem.

9. El_Scorpio

El_Scorpio
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

Registroval sa:
    6 Feb 2013
    Príspevkov:
    613
    Páči sa:
    999
    Daj príklad, ktoré hry idú v poho a ktoré nie.

10. Samkooo

Samkooo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    24 Aug 2019
    Príspevkov:
    6
    Páči sa:
    0
    Začalo to Battlefield 3 a Battlefield Bad Company. Z bazár brloh avion. Ani jedna mi nešla spustiť. Som si myslel že to tam predal niekto naraz že obe sú chybné. Včera som ich bol vymeniť za tie isté kusy a to isté. Plus som si kúpil Crysis2. Crysis2 po nainštalovaní išiel ale jak som mal stlacit start úplne na začiatku tak nič. Už som si myslel že mám niečo s plejkom lebo šak to neni možné aj po výmene. Skúsil som teda poslednú vec aby som si bol istý že plejko je už out. Odinstaloval som teda svoj The Last of us znova nainštaloval a hra ide. Tak isto som to spravil s Call of duty M.W.2 .a hra ide... Nechapem teraz tomu moc dobre. Či majú v brlohu všetko poškodené hry alebo mám problém s plejkom.

Zdielať túto stránku