Pridané Naznačené nové časti The Dark Pictures Anthology

Diskusiu 'Novinky' začal Maroš Šimurda, 2 Feb 2022.

 1. Maroš Šimurda

  Maroš Šimurda
  Expand Collapse
  Moderator
  Člen Vedenia Moderator Redaktor Recenzent

  Registroval sa:
  29 Máj 2010
  Príspevkov:
  3 139
  Páči sa:
  5 080
  6342-the-dark-pictures-anthology-little-hope-gallery-8_1.jpg
  Hororová antológia The Dark Pictures Anthology uzavrie v tomto roku svoju prvú sériu titulom The Devil in Me. Je však viac ako pravdepodobné, že sa neskôr dočkáme aj druhej série. Štúdio Supermassive Games si totiž registrovalo hneď päť nových titulov.

  Supermassive Games si koncom januára zaregistrovalo hneď päť nových titulov v rámci The Dark Pictures Anthology. Ide o názvy aj logá potenciálne ďalších hier série. O jednotlivých hrách môžeme zatiaľ len špekulovať, no logo predsa len mierne naznačuje, o čom by prípadné časti boli.

  Dark-pictures.jpg

  Antológia The Dark Pictures sa vyznačuje tým, že jednotlivé časti majú spoločné len niektoré prvky, no každá ponúka unikátny príbeh a zasadenie. To sa pravdepodobne nezmení ani v druhej sérií. The Dark Pictures: Directive 8020 by podľa fontu naznačovalo sci-fi zameranie. Logo Intercession napovedá tému satanizmu, The Craven Man možno ponúkne iný pohľad na záhadnú postavu Slendermana. V The Dark Pictures: Winterfold by sme mohli zavítať do horského prostredia a Presents: o Death bude zrejme príbeh o tarotových kartách, respektíve o veštení.

  Zdroj: exputer
   

Zdielať túto stránku