NÁVOD: Ako zastaviť download na PS4

Diskusiu 'Pomoc' začal TechnoKiller, 13 Mar 2014.

1. TechnoKiller

TechnoKiller
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    30 Jan 2012
    Príspevkov:
    967
    Páči sa:
    1 333
    Jednou z vecí, ktorá na PS4 chýba je riadne manažovanie sťahovaní. Často sa aj určite vám stane, že jednoducho potrebujete čosi pozastaviť, lebo máte clan war poprípade dať sťahovať iba jednu hru z PSN a tých 10 updatov je vám tak dve tri. Je na to celkom jednoduchý trik na ktorý som narazil len náhodne.
    1. Choďte do internetových nastavení
    2. Dajte si pripojiť cez lan (na wifi som to neskúšal, možno to aj tam funguje)-nastaviť manuálne-do IP adresa poľa dajte hocijakú kravinu a aj do toho druhého políčka hoďte čosi(obyčajne dávam 192.168.1.90 a 255.255.255.0, niekedy mi napíše, že neplatné čísla a toto mi vždy funguje)
    3. Ostatok dajte nastaviť automaticky
    4.PS4 vám zobrazí failed ako pokus pripojiť sa k sieti a všetky downloady sa zrušia (dajú sa opätovne spustiť tam kde ste skončili, takže sa vám sťahovanie nereštartne)
    5. Už si iba vyberte čo chcete stiahnuť (failed-krížik a začne sťahovať) poprípade hrajte MP bez laggov.

ehracavatar sa to páči.
  2. Oze_G

Oze_G
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

Registroval sa:
    7 Sep 2011
    Príspevkov:
    1 585
    Páči sa:
    2 269
    Ináč dúfam že to vyriešia lebo ten download urobia ako to bolo na Ps3.

Ináč diks za navod :)

3. ehracavatar

ehracavatar
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    15 Júl 2019
    Príspevkov:
    1
    Páči sa:
    0
    Super. Zafungovalo na prvýkrát. Pol hodinu som v konzola hľadal, kde zastaviť sťahovanie. Páni v SONY by toto mohli pridať do menu.

4. Tenno

Tenno
    Expand Collapse
    Guest

Pridané to je už dávno stačí stlačiť Xko na sťahovanú hru zobrazia sa možnosti a tam dať pauzu... a nie tieto 5 ročne nacvičovania.

Zdielať túto stránku