Pridané Nádielka noviniek zo sveta Borderlands

Diskusiu 'Novinky' začal Maroš Šimurda, 28 Mar 2019.

 1. Maroš Šimurda

  Maroš Šimurda
  Expand Collapse
  Moderator
  Člen Vedenia Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  29 Máj 2010
  Príspevkov:
  2 929
  Páči sa:
  4 989
  border.jpg
  Gearbox pred chvíľou ukončil svoju prezentáciu na výstave PAX, pričom ako sľúbili, priniesli hneď niekoľko nových oznámení. Tie najvýraznejšie sa týkali značky Borderlands, poďme sa teda pozrieť na to, na čo sa môžu fanúšikovia tejto série tešiť.

  Prvá informácia poteší hlavne majiteľov PS VR verzie Borderlands 2, ktorá vyšla v decembri. Prostredníctvom bezplatnej aktualizácie titul dostane podporu Aim Controller ovládača, ktorú si hráči želali od vydania. Okrem toho sa ale do hry dostanú aj všetky 4 DLC rozšírenia. Tento bezplatný update bude dostupný v lete.

  Novú aktualizáciu dostane aj Borderlands 2, súčasť Handsome Jack kolekcie. Bezplatný Ultra HD Update je určený pre majiteľov PS4 Pro a ako naznačuje názov, pôjde o vylepšenie grafickej stránky. Tento upgrade bude dostupný už od tretieho apríla.

  Rovnako tretieho apríla bude k dispozícií aj remaster prvej časti, o ktorej už dlhšiu dobu kolujú rôzne dohady. Borderlands: Game of the Year sa tak konečne oficiálne dostáva aj na PS4 a okrem Ultra HD grafiky ponúkne aj všetok dodatočný DLC obsah.


  To najlepšie si ale Gearbox pochopiteľne nechal nakoniec. Borderlands 3 sa presúva zo sveta snov do reality a je skutočnosťou. Nejde pritom o mobilnú hru, nepôjde ani o Battle Royale titul. Ide o plnohodnotné pokračovanie v klasickom štýle a ponúkne presne to, čo od hry fanúšikovia očakávajú. Kooperačnú akciu, štyri hrateľné charaktery, množstvo zbraní, staré ale aj nové postavy, brutálnu akciu a typický humor. To všetko nám v plnej paráde predstavuje parádny gameplay trailer.


  Zdroj: Gearbox
   
  swaggy12348 a Peckinger sa to páči.
 2. Peckinger

  Peckinger
  Expand Collapse
  Herný guru

  Registroval sa:
  29 Jún 2014
  Príspevkov:
  904
  Páči sa:
  1 602
  Parada .Dočkal som sa (y)
  Veľké :+: tiež za Borderlands 1
   

Zdielať túto stránku