Pridané Na hre S.T.A.L.K.E.R. 2 sa pracuje, vyjde až v roku 2021

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 16 Máj 2018.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    6 896
    Páči sa:
    10 538
    s2.png
    Populárny survival FPS horor S.T.A.L.K.E.R., ktorý je roky ospevovaný PC komunitou, zrejme dostane pokračovanie. Niečo totiž na Twitteri naznačil Sergey Galyonkin z ukrajinského štúdia GSC Game World.

O hre S.T.A.L.K.E.R. 2 sa hovorilo (a bola aj potvrdená) už v roku 2010. Od vtedy sme o nej nepočuli takmer nič, takže väčšina fanúšikov pochybovala, že pokračovanie niekedy uzrie svetlo sveta. Avšak nedávno spustená stránka stalker2.com nám dáva nádej, že titul je naozaj vo vývoji. Čo nás však nepotešilo je dátum, ktorý je stanovený až na rok 2021.

Bohužiaľ zatiaľ nevieme žiadne bližšie informácie, ani nie sú potvrdené platformy a tak je možné, že hra vyjde aj na PS4 (PS5). E3 2018 nám hádam odhalí viac.

VikThor44 sa to páči.
  2. .xXJavisXx.

.xXJavisXx.
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    30 Jan 2015
    Príspevkov:
    1 222
    Páči sa:
    893
    What the F$$$$!!!! Legendaaa :) sa vracia. Jeden z prvych survivalovych post apo FPS pionierov. Superrrr

Aankh sa to páči.
  3. Aankh

Aankh
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    11 Dec 2012
    Príspevkov:
    978
    Páči sa:
    1 441
    Tak toto by ma veľmi potešilo, pri prvom stalkerovi som za kompom presedel možno aj 1000 hodín :gaming: jedna z hrstky hier ktoré ma prinútili hrbiť sa nad klávesnicou :foot:

4. .xXJavisXx.

.xXJavisXx.
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    30 Jan 2015
    Príspevkov:
    1 222
    Páči sa:
    893
    Prvy bol strasne zabugovany. Clear sky bol slabsi ale Pripyat posledny diel bol uplne ze super. Nezabudnem na tych bloodsuckerov ked si nimi musel prejst ked hybernovali to bola husta misia

Zdielať túto stránku