Pridané Multiplayerový trailer pre Destiny 2

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 8 Aug 2017.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    6 079
    Páči sa:
    9 607
    destiny2.jpg
    Nový trailer pre Destiny 2 dáva do pozornosti multiplayerovú akciu a ukazuje chaos, ktorý zavládne na bojiskách už budúci mesiac. Taktiež si môžete pozrieť schopnosti ponúkaných tried a ich arzenál.

Hra vychádza 8. septembra 2017.

Tom-92 a swaggy12348 sa to páči.
  2. Tom-92

Tom-92
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    6 Mar 2014
    Príspevkov:
    1 085
    Páči sa:
    1 936
  3. Optimmuss

Optimmuss
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    30 Apr 2014
    Príspevkov:
    217
    Páči sa:
    320
    Ja som zrušil pre-order kvôli PVP ktoré bola trocha katastrofa v BETE.... žiaľ ak sa to nenapraví do vydania tak destiny 2 ma minie oblúkom :-(

4. Dussan

Dussan
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    23 Okt 2014
    Príspevkov:
    91
    Páči sa:
    101
    Ja kupujem Destiny hlavne kvôli PVE :love:

5. Felini

Felini
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    22 Apr 2014
    Príspevkov:
    109
    Páči sa:
    108
    Co ja viem, stiahol som, zahral som misiu, potom strike, s pvp som sa uz ani neobtazoval... uvidim ako sa ukazu recenzie tentokrat, pokial to bude ako Destiny tak ma to asi tiez obide.

6. Seraph

Seraph
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    24 Feb 2011
    Príspevkov:
    358
    Páči sa:
    348
    Ani nostalgicka spomienka na utorkove raidy, ked som dobehol z futbalu a rychlo daval syna spat, ma uz nevrati spat...ale boli to dobre casy, jednotka mala isty feeling...

7. Optimmuss

Optimmuss
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    30 Apr 2014
    Príspevkov:
    217
    Páči sa:
    320
    V Bete sa mi story misia páčila , aj strike bol fajn ale krátky (samozrejme že krátky....) no bojím sa dať zato zasa cez 100€ aby som mal komplet hru ktorú dostanem po častiach a všetko hrať dookola to isté. Story predsa len zahráte raz a koniec. Ja som viac PVP hráč ako PVE a keď som videl čo stvorili v tom PVP multiplayeri tak obrat o 180stupňou , zrušenie preOrderu.... Nevravím že to na 100% nejdem kupovať ale zatiaľ o tom presvedčený nie som takže DAY one hrať nebudem. Uvidím po týždni od vydania čo sa z toho vykľuje.

Samozrejme Miško"Fankyfelo" , Lukáško "serafín" ako v neposlednom rade Lukáš "koník" a Paldo "noxus neumieraj" bolo to všetko v super ale ruku na srdce. Nikto z nás by si tie utorky už nenašiel vždy čas na RAID.

Seraph sa to páči.
  8. Seraph

Seraph
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    24 Feb 2011
    Príspevkov:
    358
    Páči sa:
    348
    Este si zabudol reznika ktory nam do toho pustil MCErika a Barbaru :) ale cas na raidy ani nic podobne by samozrejme nebol, som rad ked deti spia a v klude si zahram Overwatch - inac neveril by si aky som v tom dobry.... :D

9. Stoklet

Stoklet
    Expand Collapse
    Moderator
    Moderator Redaktor

Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    763
    Páči sa:
    1 175
    Prázdne slová.... pošli video ako dôkaz :D

10. Felini

Felini
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    22 Apr 2014
    Príspevkov:
    109
    Páči sa:
    108
    Pravda Filipko, avsak urcite by sme si raz za cas ten volny utorok nasli. A potom kazdy den do dalsieho utorka aby sme to dokoncili :D

11. Regis

Regis
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    13 Aug 2014
    Príspevkov:
    55
    Páči sa:
    31
    Keby tá dvojka nevyzerala ako len DLC do jednotky tak by som možno kúpu zvážil. A pri Bungie mi veta pri season passe " ..prístup k expanzii 1 a 2 ..." neveští zas nič dobré. Vid Taken King a Rise of Iron :hmm: A cena hry s SP, no neviem, asi radšej kolektorku nového AC :coffee:

Zdielať túto stránku