Mortal Kombat X predstavuje ďalšiu postavu

Diskusiu 'Novinky' začal Maroš Šimurda, 27 Jan 2015.

  1. Maroš Šimurda

    Maroš Šimurda
    Expand Collapse
    Moderator
    Člen Vedenia Moderator Redaktor Recenzent

    Registroval sa:
    29 Máj 2010
    Príspevkov:
    3 139
    Páči sa:
    5 080
    Mortal-Kombat.jpg
    Dnes sme sa dočkali odhalenia ďalšieho zápasníka, ktorý vstúpi do arény Mortal Kombat X. Ide o dobre známeho zeleného jaštera pľujúceho kyselinu. Reptile sa prvýkrát objavil v druhej časti série a okamžite sa stal obľúbencom pre mnohých hráčov. Mimochodom, tento týždeň by mal byť predstavený ešte jeden, zatiaľ utajený bojovník.



    Zdroj: YouTube
     
    9 ľuďom sa to páči.
  2. cipur

    cipur
    Expand Collapse
    PlayStation Master

    Registroval sa:
    5 Júl 2011
    Príspevkov:
    8 047
    Páči sa:
    7 990
    Fuj :palec:
     
  3. Dussan

    Dussan
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    23 Okt 2014
    Príspevkov:
    98
    Páči sa:
    113
    Pokial tam nebude Trophy "My Kung-Fu Is Stronger" tak to beriem :palec::D
     
    3 ľuďom sa to páči.
  4. sebastian03

    sebastian03
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

    Registroval sa:
    13 Apr 2011
    Príspevkov:
    459
    Páči sa:
    411
    A čo to je za trofej?
     
  5. Stoklet

    Stoklet
    Expand Collapse
    Redaktor
    Člen Vedenia Redaktor Recenzent

    Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    1 756
    Páči sa:
    2 077
    Taká že máš chuť zabiť celý svet ... Ak si dobre pamätám tak to bolo 24 hodín na každej postave asi 100 fatalít , xrayov , a neviem koľko veľa krvi si musel preliať s každou jednou postavou.

    Inak k videu. To že tam je Reptile ma neprekvapuje on bol vždy parádny badassák. Čo ma ale prekvapilo je, že ako strašne parádne vyzerá. Ono to je pravdepodobne hodne individuálne ale toto je podľa mňa najlepšie stvárnený reptile za celú dobu existencie MK.

    Zatiaľ tento MK je pre mňa jasná kúpa a silno som rozmýšľal či na PC alebo kúpiť rovno s hrou aj PS4 :-D
     
    2 ľuďom sa to páči.
  6. El_Scorpio

    El_Scorpio
    Expand Collapse
    Herný guru

    Registroval sa:
    6 Feb 2013
    Príspevkov:
    765
    Páči sa:
    1 051
    Zatiaľ čo odhaľujú zostavu, tak žiadne prekvapenie. Ale moji najobľúbenejší boli vždy Kano a Johny Cage. Možno budú zase niektorí pindať na moje eseje, ale táto hra mi pripomína, že to bola asi prvá arkáda ktorú som "seriózne" hral (kolotočiarov nemôžem rátať, bo tí chodili raz za čas). V jednej krčme v meste mali automat a na ňom práve Mortal Kombat. So susedom sme ako 11-roční chlapci na to chodievali celkom pravidelne, 10 korún bol 1 žetón a utopili sme v tom podstatnú časť vreckového. A v živote sme to neprešli, pár krát sme sa dostali po Gora a tam už strácal každý nárok. To si už mladší ani nebudú pamätať, ale ja si spomínam normálne na celú herňu arkádovú (v 90. rokoch čistý ryža), kde mali X-Men Arcade game, Street Fighter II a kopu ďalších vecí, kam sme stále chodili zo školy. Spolužiak raz ukradol mame 500 korón (to bol slušný peniaz v 1997), zamernil to v trafike za drobáky a tuším, že X-Men sa dali hrať až 6 naraz (minule som to videl, že na PSN to majú niekde) a to bola jediná hra, ktorú sme dali do konca :D
     
    7 ľuďom sa to páči.
  7. FinnishYourCzech

    FinnishYourCzech
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    22 Okt 2014
    Príspevkov:
    67
    Páči sa:
    63
    Ja mám podobné spomienky na Street fighter, najprv v hoteli v Španielsku na dovolenku a potom som ho dával na automatoch po kúpaliskách. Sagat forever :D
    A potom ešte trocha Tekken v krčme vedľa školy :) Pekné spomienky :)
     
  8. sebastian03

    sebastian03
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

    Registroval sa:
    13 Apr 2011
    Príspevkov:
    459
    Páči sa:
    411
    Hm, snažia sa predĺžiť hraciu dobu a pritom len znechutia a naserú trophy hunter hráčov.
     
  9. Chris558

    Chris558
    Expand Collapse
    PSmania Big Boss

    Registroval sa:
    6 Aug 2011
    Príspevkov:
    2 813
    Páči sa:
    4 226
    žiadne prevapenie? ta postava čo použiva detsko a goro ako playable mňa prekvapila :D rátam ešte diego fuijin shinaak bude ohlásený ;)
     
  10. Chris558

    Chris558
    Expand Collapse
    PSmania Big Boss

    Registroval sa:
    6 Aug 2011
    Príspevkov:
    2 813
    Páči sa:
    4 226
    koho zaujimaju trophy huntery chcem hard core vrstvu mortal kombat na duel :D
     
    2 ľuďom sa to páči.

Zdielať túto stránku