Pridané Monster Jam Steel Titans sa dostáva do predaja

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 26 Jún 2019.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 936
  Páči sa:
  11 268
  jam.jpg
  Monster Jam Steel Titans je prvou video hrou s Monster Jam® od uznávaného vývojára terénnych pretekov Rainbow Studios a prináša všetky ťahače, štadióny, kaskadérske kúsky a úžasnú atmosféru, vďaka ktorým je Monster Jam® tou najväčšou značkou na poli terénnych pretekov.


  "Vývoj Monster Jam Steel Titans nám umožnil využiť skúsenosti tímu Rainbow s terénnymi závodmi a posunúť sa mimo rámca MX vs. ATV, takže sme pripravili zážitok, ktorý zachytáva tú neuveriteľnú šírku, silu a vzrušenie z Monster Jam!" povedal Chris Gilbert, výkonný riaditeľ Rainbow Studios. "Fanúšikovia to podľa nás pocítia ako v aréne, tak v našich obrovských otvorených svetoch."

  Monster Jam Steel Titans zavedie fanúšikov mimo štadióny a umožní im zistiť, čo musia zvládnuť, aby mohli trénovať a neskôr súťažiť ako ich obľúbení skutoční profesionálni atléti Monster Jam. Všetky ťahače, kaskadérske kúsky, štadióny a úžasná atmosféra v jednej hre, ktorá zahŕňa režimy Stadium Racing, 2 Wheel Skill Challenges ™, Freestyle, Waypoint Racing, Circuit Racing a Timed Destruction.

  Monster Jam Steel Titans vychádza dnes.
   

Zdielať túto stránku