Pridané Metro Exodus predstavuje príbehové expanzie

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 16 Máj 2019.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 654
  Páči sa:
  11 146
  METRO.jpg
  Fanúšikovia Metro Exodus už určite čakajú na nový obsah, ktorý im zaručuje kúpa Expansion Passu. 4A Games dnes zverejnilo, že v pláne majú vydať dve veľké príbehové expanzie, odohrávajúce sa v univerze Metra.

  Všetok obsah, ktorý je súčasťou Expansion Passu, sa bude dať kúpiť aj samostatne. Prvé DLC rozšírenie, The Two Colonels, vyjde už cez leto 2019. V ňom ako plukovník Khlebnikov budete pod povrchom mesta duchov, Novosibirskom, hľadať cestu domov k synovi Kirillovi. Avšak medzi bahnom prerážajúcim tunelom a útokmi mutantov to nie až také jednoduché. Navyše "ekologický materiál", ktorý chráni obyvateľov pred žiarením, je vzácny. DLC The Two Colonels predstaví úplne novú zbraň - plameňomet.

  Druhé rozšírenie vyjde až začiatkom roka 2020. Sam’s Story je úplne nová "sandbox survival úroveň" zasadená vo Vladivostoku. Sam je americký mariňák, ktorý bol v čase pádu bômb umiestnený na moskovskom veľvyslanectve. Jeho cieľom je návrat do Ameriky k svoje rodine, avšak vyhliadky neboli povzbudivé. Po tom, čo sa dozvedel, že vojnu prežili aj iné veľké mestá, jeho nádej opäť vzplanula.

  Ak vás predstavené rozšírenia navnadili, stále si môžete kúpiť Expansion Pass za $24.99.
   
  norberto143 a Midian79 sa to páči.

Zdielať túto stránku