Pridané Manchester United sa vracia do série PES

Diskusiu 'Novinky' začal werticalx, 11 Júl 2019.

Tagy:
 1. werticalx

  werticalx
  Expand Collapse
  Redaktor
  Redaktor

  Registroval sa:
  18 Aug 2015
  Príspevkov:
  614
  Páči sa:
  358
  scott.png
  Jeden z najslávnejších klubov futbalovej histórie sa po 3 ročnej odmlke vracia do série Pro Evolution Soccer. Okrem toho poznáme detaily a dátum demoverzie pre nadchádzajúci ročník - 2020.

  Napriek tomu, že Anglická Premier League nie je v sérii PES licencovaná, tak práve klub z červenej časti Manchestru bol so sériou dlho spojený ako jediný licencovaný klub z najvyššej ostrovnej súťaže. V ročníku 2017 ale prišla zmena a Konami vymenilo licenciu Manchestru United za Londýnsky Arsenal a Liverpool FC. Po troch ročníkoch tu ale máme United opäť a to v plnej paráde. Vybraní hráči podstúpili kompletný 3D sken aby v hre vyzerali čo najvierohodnejšie a v hre nájdeme aj dôkladne spracovaný štadión Old Trafford vrátane jeho útrob. Ambasádorom pre PES sa z tábora červených diablov stal mladý talent Scott McTominay. Ďalšieho predstavenia sa dočkal aj legendárny David Beckham, ktorý bol v sérii už aj po minulé roky, no tentoraz dostane svoju legendárnu verziu z čias, keď ešte obliekal dres Manchestru United.

  becks.png oldt.png oldt2.png scott2.png united.png

  Koncom mesiaca sa dočkáme demoverzie, ktorá bude evidentne slúžiť ako také otvorené beta testovanie. Demo bude totiž obsahovať aj online zápas a takisto možnosť editovať tímy. Hrateľné tímy budú FC Barcelona, Aresnal Londýn, Palmeiras, Flamengo, Sao Paulo, Corinthians, Vasco da Gama, Boca Juniors, River Plate, Universidad de Chile a Colo-Colo. Okrem nich nám Konami sľúbili oznámenie ďalších troch klubov, ktoré budú hrateľné v demoverzii. Prvý z nich je práve vyššie spomínaný Manchester United. Ďalšie dva stále neboli ohlásené ale môžeme predpokládať, že budú oznámené veľmi pompézným spôsobom v rámci partnerstiev s klubmi. Demo bude dostupné 30.07.2019 .

  demo.png

   

Zdielať túto stránku