Pridané Lewis Hamilton bude súčasťou GT Sport

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 12 Okt 2017 o 18:04.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    5 912
    Páči sa:
    9 379
    lh.png
    Po Sebastianovi Vettelovi sa v sérii Gran Turismo objaví ďalší jazdec F1, Lewis Hamilton. V novom pokračovaní zohrá úlohu mentora a podelí sa s hráčmi z celého sveta o svoju pretekársku múdrosť, aby im pomohol zlepšiť ich techniku jazdy.

“Hrávam Gran Turismo odkedy som bol dieťa, takže skutočne byť súčasťou herného dizajnu bol neuveriteľný zážitok.” – Lewis Hamilton

2. AirwalkerSK

AirwalkerSK
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    21 Nov 2014
    Príspevkov:
    779
    Páči sa:
    930
    ďakujem neprosím ten plačko mi je vrcholne nesympatický :D

3. SlovakianEAGLE

SlovakianEAGLE
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

Registroval sa:
    1 Júl 2010
    Príspevkov:
    726
    Páči sa:
    591
    To akoze sony alebo polyphony digital uz nevedia ako maju zaujat hracov?! Vyzera to na slabe predobjednavky ked uz tohto tam strkaju na propagaciu. Zbohom GT.

4. poty

poty
    Expand Collapse
    Zlatý člen
    Zlatý člen

Registroval sa:
    3 Jún 2012
    Príspevkov:
    696
    Páči sa:
    380
    Pokial si dobre pamätám,tak v GT6 bol mentorom Vettel.Takže žiadne prekvapenie,že tam je aktuálny majster sveta.Dalej by som chcel povedať,že tej hre treba dať šancu.Po mojom počiatočnom sklamaní musím konštatovať že to nieje až také zlé,ako som si myslel.Ten jazdný model je taký jednoduchší,ale celkom zábavný.Zdá sa mi,že niečo urobili aj so zvukmi,už to z kokpitu tak nepiští.Online ide pekne hladko aj s 22 až 24 hráčmi.Ofline kampaň má viacero zaujímavých výziev a včera som sa pri nich pekne zabavil.Naviac Kaz potvrdil doplnanie ofline obsahu,takže si na svoje prídu aj samotári :).Hra ešte nieje dorobená,ale má velký potenciál.Objednaná deluxe-digital,verím že po doladení to bude top hra.

Letadlo sa to páči.
  5. Tom-92

Tom-92
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    6 Mar 2014
    Príspevkov:
    1 057
    Páči sa:
    1 910
    Ja len pre upresnenie, aktuálny (resp. posledný) majster sveta v F1 je Nico Rosberg, nie Hamilton.

6. poty

poty
    Expand Collapse
    Zlatý člen
    Zlatý člen

Registroval sa:
    3 Jún 2012
    Príspevkov:
    696
    Páči sa:
    380
    Sakra,jak ten Nico nejazdí,úplne som nanho zabudol,dík.

Tom-92 sa to páči.
  7. karlik-svk

karlik-svk
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    27 Júl 2010
    Príspevkov:
    281
    Páči sa:
    53
    Presne ako písal POTY, ja napr po odohraní PC1 a Sebastian Loeb Rally momentalne asi pôjdem do GTS, ale počkám na prvé bazarovky. Demo bolo dobré u niektorých výziev sa naozaj človek zapotil a vidím že platina bude zaslúžená a to je pre mňa výzva.

Zdielať túto stránku