Pridané Left Alive ukazuje limitku a má dátum vydania

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 9 Okt 2018.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 575
  Páči sa:
  11 105
  LAL (1).png
  Left Alive, survival akčná strielačka od Metal Gear a Final Fantasy veteránov, má svoj dátum vydania. Pri tejto príležitosti tvorcovia odhalili aj limitovanú zberateľskú edíciu.

  Na Left Alive pracujú mená ako Toshifumi Nabeshima (Dark Souls 2, Armored Core), Yoji Shinkawa (Metal Gear), Shinji Hashimoto (Final Fantasy, Kingdom Hearts) alebo Takayuki Yanase (Metal Gear, Xenoblade Chronicles X) a ponúka príbeh z pohľadu troch protagonistov, ktorí sa snažia utiecť z vojnou zasiahnutého mesta.


  Hra sa dostane do predaja 5. marca 2019 a hneď v tento deň si môžete zaobstarať Day One Edition, ktorej súčasťou je Survival Pack DLC (obsahuje Ammo Pack, Light Body Armor, Recovery Pack, Klyuch Weapon a Grenade Pack). Ak preferujte digitálnu verziu, PS Store vám k samotnej hre prihodí PS4 Static Theme, Slava Weapon a Material Pack.

  Pre zapálených zberateľov je tu Mech Edition, ktorá sa vyrobí v limitovanom počte 3 000 kusov a dá sa kúpiť exkluzívne len v Square Enix Online obchode za 160€. V nej okrem samotnej hry a in-game DLC bonusov nájdete aj steelbook (o dizajn sa postarali Yoji Shinkawa a Takayuki Yanase), 80 stranový artbook a akčnú figúrku mecha Volk.

  LAL (1).jpg
  LAL (2).jpg
   
  #1 Lukáš Lehocký, 9 Okt 2018
  Naposledy upravil: 9 Okt 2018
  VikThor44 sa to páči.
 2. VikThor44

  VikThor44
  Expand Collapse
  PlayStation Expert

  Registroval sa:
  10 Mar 2016
  Príspevkov:
  1 280
  Páči sa:
  764
  Chcem
   

Zdielať túto stránku