Pridané Kráľovská edícia Kingdom Come: Deliverance sa dostáva do predaja

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 12 Jún 2019.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    7 834
    Páči sa:
    11 215
    kc.jpg
    České historické RPG Kingdom Come: Deliverance, ktorého sa predali už viac dva milióny kusov, sa dočkalo štvrtého rozšírenia a takzvanej kráľovskej edície, ktorá vychádza práve v týchto dňoch. Tá obsahuje základnú hru v rozšírenej verzii a tiež všetky dosiaľ vydané bezplatné aj platené DLC. Majitelia Royal Edition navyše získajú prístup k novému DLC, ktoré nesie názov "A Woman 's Lot".

Prehľad obsahu Royal Edition:

- Poklady minulosti
    Poklady minulosti odomykajú jedinečné mapy k pokladom a dodatočné herné zbroje pre Henricha.
    - Z popola
    V úlohe novopečeného šafára sa hráči musia rozhodnúť, ktoré budovy sa majú postaviť ako prvé, ako chcú prilákať nových ľudí a ako vyriešiť spory medzi občanmi. Údel šafára je bezpochyby ťažký, ale aj on si po celodennej drine môže užiť trochu tej zábavy. Môže vziať na prechádzku jedného z nových koní, zahrať si kocky alebo jednoducho zájsť do miestnej krčmičky - ktorú práve nechal postaviť. To je len výber z aktivít, ktoré do hry prináša rozšírenie Z popola.
    - Milostné dobrodružstvo Jana Vtáčika
    V milostných dobrodružstvách musí hráč pomôcť svojmu priateľovi Jánovi Vtáčikovi. Ján sa zamiloval a potrebuje, aby mu Jindřich poradil, ako dobyť srdce krásne Karolíny. Celé sa to ale zamotá viac, než by sa čakalo. Stratený rodinný klenot, čarovný elixír lásky a tá najromantickejšia báseň všetkých čias - to všetko sľubuje veľa hodín novej zábavy v hre Kingdom Come: Deliverance.
    - Band of Bastards
    V tomto rozšírení sa hráč môže pridať k skupine žoldnierov, ktorá stráží cesty. Spolu so ocitajú v sieti starej a veľmi dobre živenej nenávisti medzi Rackem Kobylou a ďalšou šľachtickou rodinou a nakoniec si ich Čajka najme, aby bránili jeho územie. Hráči sa pridajú k tejto skupine skrachovancov, ktorú vedie neslávne preslávený pán Kuno Baron z Rychvald - nielen aby im pomohli, ale tiež aby ich postavili do laty.
    - A Woman 's Lot
    Toto DLC pridáva do hry dve príbehové línie. V prvej vystupuje Jindřichova priateľka Tereza, s ktorou hráči zavítajú do Skalice a budú mať možnosť prežiť úvod hry z inej perspektívy. V druhej línii bude potom Jindřich pomáhať Johanke z kláštora so zahnaním nočných môr.

Zdroj: Tlačová správa

#1 Lukáš Lehocký, 12 Jún 2019
    Naposledy upravil: 12 Jún 2019
  2. matonovo

matonovo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    11 Okt 2014
    Príspevkov:
    97
    Páči sa:
    41
    Chystam sa na to len dufam ze mi ta hra sadne potom vsetko co som o nej cital.

3. arborad

arborad
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    1 Nov 2014
    Príspevkov:
    65
    Páči sa:
    37
    Ja som si ju kúpil v deň vydania, čiže teraz v utorok a už som ju aj rozohral a zatiaľ celkom fajn. Technický stav nie je úplne super ani po tak dlhom čase od vydania základnej hry, ale zatiaľ som nenarazil na niečo čo by mi vyslovene vadilo.

Zdielať túto stránku