Pridané King's Bounty 2 - legendárne ťahové RPG sa vracia

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 15 Aug 2019.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 083
  Páči sa:
  11 332
  KB2_Screenshot_Announcement_cemetery.png
  King's Bounty 2 prichádza s novým pohľadom na oceňovanú fantasy sériu a ešte viac rozširuje možnosti taktických ťahových bitiek, aby hráčom poskytla silnejšie RPG zážitky, ktoré dávajú váhu každému ich rozhodnutiu, či už ide o ťaženie do boja proti nemŕtvym hrôzam alebo budovanie vzťahov s miestnymi obyvateľmi. Vychutnajte si bohatý svet, ktorý v sebe mieša prvky reality i fantázie a ponúka podmanivé príbehy, nezabudnuteľné postavy aj veľa morálnych dilem!


  Vstúpte do úlohy jedného z troch hrdinov - z ktorých každý má svoj unikátny príbeh - a vydajte sa na nezabudnuteľné nelineárne dobrodružstvo naprieč detailne spracovanou a bohatou krajinou.

  V rozľahlej ríši Antara povstalo hrozné nebezpečenstvo. Jej hranice zaplavila sneť, ktorá ničí pôdu i všetkých, ktorí ju obývajú. Utečenci z postihnutých regiónov prichádzajú do kráľovstva Nostria, kde kvôli tomu začína dochádzať jedlo i ďalšie prostriedky. Kedysi živé bytosti, dnes sneťou znetvorené stvorenia blúdia krajinou a vo svojich stopách zanechávajú len chaos a skazu. Aká bude budúcnosť Antary?

  Hra King's Bounty vychádza v roku 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.


  Zdroj: Tlačová správa CENEGA
   

Zdielať túto stránku