Pridané Kingdom Come: Deliverance dostáva recenzie a trpí technickými problémami

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 13 Feb 2018.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    6 498
    Páči sa:
    10 158
    kingd com.jpg
    Český titul Kingdom Come: Deliverance dostáva prvé hodnotenia, ktoré nie sú veľmi nadšené. Historické RPG údajne trápi mnoho technických chýb či bugov a to aj napriek tomu, že hra dostala pri vydaní 23GB záplatu.

Najhoršie na tom je, že tvorcom bude oprava trvať približne dva týždne. Recenzenti si však všimli aj tie dobré veci a hráči sa tak môžu tešiť na mnoho obsahu, ktorý im zaberie aj 100 hodín, unikátny bojový systém, výborný dizajn questov, autentickosť, atmosféru, otvorený svet alebo soundtrack. Najviac sťažností padlo na zastaralý systém ukladania hry, dlhé nahrávacie časy a samozrejme na spomínanú technickú stránku.

bloy sa to páči.
  2. Stoklet

Stoklet
    Expand Collapse
    Moderator
    Člen Vedenia Moderator Redaktor

Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    923
    Páči sa:
    1 439
    Lol to video je moc :D

3. VikThor44

VikThor44
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    10 Mar 2016
    Príspevkov:
    1 147
    Páči sa:
    700
    Bruce !! Bruce Lee is that You?

4. benco666

benco666
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

Registroval sa:
    7 Sep 2010
    Príspevkov:
    967
    Páči sa:
    1 336
    To je náhodou super bug :D zakomponovali do hry Mortal Kombat :D

VikThor44 sa to páči.
  5. dodas

dodas
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    27 Feb 2012
    Príspevkov:
    153
    Páči sa:
    30
    Hh, a bublina splasla..

6. Lubo-hrcka

Lubo-hrcka
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    13 Jan 2012
    Príspevkov:
    291
    Páči sa:
    98
    Keby som vedel,že ten vávra nedá český dabing do hry.Vôbec by som ju nekúpil.A teraz ešte aj chybné bugy v hre.Všívák vavra,aj s jeho hrou:(

Palas sa to páči.
  7. benco666

benco666
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

Registroval sa:
    7 Sep 2010
    Príspevkov:
    967
    Páči sa:
    1 336
    Lubo-hrcka Aha, a ako je Vávra všivák, keď češtinu nesľubovali a teda tam ani nemala byť? Nestačí len hry s veľkými očami kupovať, ale si aj najprv pozrieť, čo kupujem. Už minimálne pred rokom bol známe, že tam CZ dabing nebude - kvôli financiám.

Bugy ťažko ovplyvnia aj veľké štúdia so stovkami zamestnancov, čo nie je síce ospravedlnenie, ale čakať dnes hru bez bugov, tak sa vydania len tak nedočkáme. Na PC som napríklad žiaden veľký nemal. Na PS4 to je predpokladám ich neskúsenosťou s platformou. Čo síce tiež neospravedlňuje, ale tu je to minimálne pochopiteľné, narozdiel od veľkých štúdií, čo ročne vydajú niekoľko multiplatform titulov.

stanleysvk a dodas sa to páči.
  8. Majto 2

Majto 2
    Expand Collapse
    V.I.P. člen
    V.I.P. člen

Registroval sa:
    2 Júl 2010
    Príspevkov:
    359
    Páči sa:
    195
    Síce som ešte len na začiatku ale zatial som spokojný na nejaký bug som zatial nenarazil jediné čo my vadilo páčenie truhlíc je nejaké divné chce to asi viacej cviku a pri súbojoch že smery úderu sú pravým analogom mne osobne by viac sedel lavý.

9. Lubo-hrcka

Lubo-hrcka
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    13 Jan 2012
    Príspevkov:
    291
    Páči sa:
    98
    Musím ťa opraviť.Stym dabingom sa nevedelo.Dosť sa mlčalo.Nebolo isté hneď že nebude.Sledoval som to na rôznych stránkach.Až teraz po vidany hry povedal,že nebude.Čo je od.neho a tri bodky..

10. benco666

benco666
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

Registroval sa:
    7 Sep 2010
    Príspevkov:
    967
    Páči sa:
    1 336
    Lubo-hrcka som backer od začiatku a teda aj dostávam pravidelne informácie o tom, zároveň som aj videl videa a rozhovory a už pomerne dávno hovorili, že nebude. Možno nejaké gaming média stále dúfali, že tam čeština bude, ale rozhodnutie padlo už pred pár rokmi, že na to jednoducho nemajú peniaze.

Ak ti nejaký predajca povedal, že tam bude, alebo, že sa ešte nevie, tak to maximálne nevedeli oni.

A určite to nepovedali až po vydaní hry :)

11. Lubo-hrcka

Lubo-hrcka
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    13 Jan 2012
    Príspevkov:
    291
    Páči sa:
    98
    No musím sa na to pozrieť.Maš nejaký odkaz kde to povedali?Lebo zopár som našiel aj ja na youtube.Ale neveril som tomu...

12. benco666

benco666
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

Registroval sa:
    7 Sep 2010
    Príspevkov:
    967
    Páči sa:
    1 336

Zdielať túto stránku