Pridané Júlová ponuka PlayStation Plus

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 29 Jún 2020 o 15:32.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    8 690
    Páči sa:
    11 590
    tomb rd.jpg
    Presne 29. júna 2010 Sony spustila platenú službu PlayStation Plus, ktorá tak dnes oslavuje už 10. výročie. K tradičnej porcii dvoch titulov, tentoraz športovej hre NBA a adventúre s Larou Croft, Rise of the Tomb Raider, predplatitelia dostanú navyše bonus v podobne mobilnej hry Erica.

Júlová ponuka PlayStation Plus:
    (kliknutím na názov si môžete pozrieť trailer k danej hre)
    Ponuka bude dostupná od 7. júla 2020 do 3. augusta 2020.

Na PS Store navyše nájdete neskôr tento týždeň PS4 tému, oslavujúcu 10. výročie PS+ zadarmo. Tá bude dostupná len limitovaný čas.

Pár detailov o desiatich rokoch Pluska vám prezradí nasledujúci obrázok

50046905033_aaee33b1ae_o.png

#1 Lukáš Lehocký, 29 Jún 2020 o 15:32
    Naposledy upravil: 29 Jún 2020 o 15:44
  2. Stoklet

Stoklet
    Expand Collapse
    Redaktor
    Člen Vedenia Redaktor

Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    1 428
    Páči sa:
    1 907
    Dosť silno trápna "oslava" 10. výročia. Jedna hra horšia než druhá..... Humus

VikThor44, ben14 a TomiSVK89 sa to páči.
  3. Soky999

Soky999
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    8 Apr 2014
    Príspevkov:
    159
    Páči sa:
    162
    tomb raider, pecka...

Bino17007 sa to páči.
  4. Goldenik

Goldenik
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    10 Okt 2017
    Príspevkov:
    30
    Páči sa:
    3
    Za mna paradna ponuka. Erica je v CZ? Playlinkove hry su topka. Vzdy sa nasmejeme ked dojdu kamosi

5. TomiSVK89

TomiSVK89
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    20 Jan 2014
    Príspevkov:
    1 162
    Páči sa:
    1 868
  6. 1Razzorr

1Razzorr
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    7 Okt 2013
    Príspevkov:
    17
    Páči sa:
    8
  7. werticalx

werticalx
    Expand Collapse
    Redaktor
    Člen Vedenia Redaktor

Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    678
    Páči sa:
    384
    Sony nám pravidelne ukazuje, že to so službami nevie alebo teda možno nechce. Oslava 10. výročia si zaslúži niečo extra a tu naozaj nevidím nič navyše. Hry sú celkom ok ale aj keď nikdy sa nedá vyhovieť všetkým, tak dať športovú hru do pluska, ešte k tomu na "oslavu" je celkom odvaha.

Samozrejme nečakám 15 AAA hier, 50€ kredit na store a ani ročné plusko zdarma ale mohli sa zmôcť na nejaké, hoci len malé gesto. Niečo podobné ako keď dali počas akcie Play At Home hry Journey a Uncharted kolekciu zdarma. Boli to hry z pluska, ktoré 99,99% ľudí, ktorí to hrať chceli, tak to už dávno hrali ale aspoň tam bolo vidieť to gesto. Tu bohužiaľ nevidím absolútne nič, keďže "bonusy" v podobe PlayLink či VR hier sme tu už mali aj predtým, dokonca niekoľko mesiacov po sebe.

VikThor44 sa to páči.
  8. zahuba

zahuba
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    1 Jún 2010
    Príspevkov:
    403
    Páči sa:
    308
    Za mna OK
    Plusko mam cez 9 rokov a kazdy rok su tam minimalne 2 hry ktore by som si inac nekupil ktore boli riadne dobre .

Snad si konecne zahram toho tomb raidera kedze som si ho kupil 2x na ps3 a ani nezapol :D

9. 1Razzorr

1Razzorr
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    7 Okt 2013
    Príspevkov:
    17
    Páči sa:
    8
    Kazdemu vsetko a hlavne podla jeho vkusu. Inak je to o nicom. Neviem kedy by mohla nastat spokojnost za 60 e za rok. ach jaj :)

10. dotcomsk

dotcomsk
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    2 Mar 2015
    Príspevkov:
    133
    Páči sa:
    32
    Dúfam, že titulka člen vedenia, je iba nejaké dekórum. Člen vedenia by totiž mal zaujať nejakú pózu. Dá sa rôzne reagovať na ponuku. Tym, že sa zdá malo vyvážená, alebo iba niekomu osobne nesadla. NBA 2k boli vždy hry lepšie ako mainstreamová MBA od EA. A Tom Raider, aj keď už niekoľkokrát recyklovaný, svoju kvalitu má. Možno chcel "člen vedenia" iba deklarovať svoju orientáciu na bezduché strieľačky, možno mal iba slabšiu chvíľu. Každopádne je jeho reakcia neadekvátna kvalitnému webu o PS - v bývalom Československu, asi tomu najlepšiemu.

11. Stoklet

Stoklet
    Expand Collapse
    Redaktor
    Člen Vedenia Redaktor

Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    1 428
    Páči sa:
    1 907
    Predstav si ze aj ja som iba hráč, ktorý má svoj názor. Nechápem čo ťa rozčuľuje. Slovo humus ani slovo trapne nie je žiadne vybocenie zo slušného vyjadrovania. TR 2 je pre mňa max 5/10 hra a o NBA ani nehovorím. A keď už sa tu hráme na oslavu tak fakt si oslavu predstavujem inak ako pridaním hry, ktorá je pre väčšinu publika úplne o ničom. Takže áno, stále si stojím za tým ze toto je silno trápna ponuka a hry sú úplný humus a nevhodné "oslavy 10. Výročia"

werticalx sa to páči.
  12. dotcomsk

dotcomsk
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    2 Mar 2015
    Príspevkov:
    133
    Páči sa:
    32
    Ak nechápeš, čo ma rozčuľuje, tak to asi bude dané vekom, vzdelaním atď. Ale napriek tomu. Redaktor, ktorý reaguje na hru, kde metadatové hodnotenie hry sa pohybuje okolo deviatky, reaguje - pre mňa hra max 5/10 - lenže tym pádom je niekde chyba - môže to byt vekom atora, jeho vzdelaním resp. nevzdelaním, môže to byt preferenciou na nory typu First Person Zabi Čo Vidíš, môže to byť aj tým, že sa proste dnes ťažko hľadajú redaktori a slušnosť sa stráca. A tak môže byť na čele parlamentu mafián, inseminator a plagiator a člen vedenia stránky o PS je proste hrubian. (a možno ani nie je, iba sa mu niečo nepodarilo (neprešiel do vyššieho levelu; nechala ho frajerka a podobne). Ale každopádne si myslím, že sa dalo napísať cca toto. V deň 10 výročia firma Sony pri predstavení júlovej ponuky PS Plus darovala iba legendárnu Raiderku ohodnotenú 9,5 z 10 a výnimočnú NBA 2k20, ktorá sa zdá byť lepšia ako každoročne štatistikami nová NBA od EA. A k tomu pridala fotorealistickej hovor, ako bonbónik. Niekomu to možno nevyhovuje, každý máme iný vkus. Ja, ako vegetarián, to považujem za humus. ;o) Prajem krásny deň.

13. Stoklet

Stoklet
    Expand Collapse
    Redaktor
    Člen Vedenia Redaktor

Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    1 428
    Páči sa:
    1 907
    Aha, takže problém je očividne v tom, že ty si do tých hier zamilovaný a ja som si dovolil povedať, že sú na nič. Mal si hneď povedať, že tu je problém. "" Redaktor, ktorý reaguje na hru, kde metadatové hodnotenie hry sa pohybuje okolo deviatky, reaguje - pre mňa hra max 5/10 - lenže tym pádom je niekde chyba "" - Tu je chyba akurát v tom, že ty nevieš/nechceš pochopiť, že mňa tá hra proste nebaví a je to pre mňa blbosť.

Na druhú stranu neviem čo tu ťaháš aké vzdelanie, resp. nevzdelanie. Ak by si silno chcel tak ti ofotím diplom, možno ti to pomôže stráviť to, že aj člen vedenia stránky o PS, môže povedať svoj názor na hry aj keď je úplne iný než máš ty :)

werticalx sa to páči.
  14. Domarik

Domarik
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    7 Máj 2012
    Príspevkov:
    1 744
    Páči sa:
    3 636
    Nedá sa mi nevyjadriť :rolleyes: Tomb Raider aj napriek tomu čo hovorí Meta je fakt nuda (áno, prešiel som všetky a áno je to môj žáner hry). Proste s týmto Rise to išlo dolu vodou a Shadow bol lepší len o malinký kúsok. Čo sa týka NBA - úplne :crap:, jednak to bolo za 3 eura asi 2-3 týždne dozadu, poďalšie športový žáner je pre fakt úzku cieľovku a v neposlednom rade - mikrotransakcie (n)

werticalx a Stoklet sa to páči.
  15. dotcomsk

dotcomsk
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    2 Mar 2015
    Príspevkov:
    133
    Páči sa:
    32
    Odfoť. Rad sa pobavím. Ale vážne. Asi je ťažko pochopiť, že nevystupuješ, ako súkromná osoba, ale redaktor. Možno je problém pochopiť, napr. chyba v procese - príjem správ, analýza, výstup. Analýza je dnes vôbec problém, preto dnes existuju weby, ako parlamentne hlisty, zjem aj vlek, a iné perly pochádzajúce povodne z Mordoru. Mladez je potom strašne dezorientovaná a vypomáha si klakou, ktorú volá na pomoc. No asi sa nezhodneme, ani v tom, že dnes dostane diplom každý vôl, ako napr Ins. Kollar. Hanobiť sa titulom Mgr, či Br, no to sme to dopracovali. No škoda, poobzeram sa po inom webe s fundovanejším personálom, hoci podľa jednej zhnilej hrušky sa nedá posudzovať. ;o)

16. GamerkoMT

GamerkoMT
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

Registroval sa:
    1 Mar 2014
    Príspevkov:
    505
    Páči sa:
    395
    Ja mám plusko 7 rokov a jediné čo som zahral z pluska je tlou na oživenie teraz pred vydaním dvojky :D

17. dotcomsk

dotcomsk
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    2 Mar 2015
    Príspevkov:
    133
    Páči sa:
    32
    Viem, že je to od veci, ale doporučujem konverzáciu pod prispevkom od človeka, ktorý sa honosuje, ako člen vedenia redakcie. Myslel som si, že jeho vydtupovanie dnes je ojedinelé, ale nechal som si načítať posledný príspevok predtým a citujem "člena vedenia" - "Nech si to strčia do prdele :D ja chcem nhlku poriadnu na novom engine"
    TAK TOTO VERU STRÁNKE DOBRE MENO FAKT NEROBÍ. Asi máte o nabstevnika menej.

18. VikThor44

VikThor44
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    10 Mar 2016
    Príspevkov:
    1 305
    Páči sa:
    781
    Ja nerozumiem že pri "vyzretosti" ktorú tu naznačuješ si dáš tú námahu napísať toľko príspevkov o ničom.

Zdielať túto stránku