Pridané Journey vyjde tento mesiac

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 7 Júl 2015.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    7 936
    Páči sa:
    11 268
    journey.jpg
    V roku 2012 prinieslo štúdio thatgamecompany na konzolu PlayStation 3 výbornú hru Journey. Tento titul získal hneď niekoľko ocenení a uznanie si zaslúžil aj od hráčov a kritikov. Už dávnejšie bolo jasné, že hra sa čoskoro dostane aj na PS4. Dnes nám Sony oficiálne potvrdilo dátum vydania.

A ten je stanovený na 21. júl 2015. Journey bude podporovať funkciu cross buy, takže ak ste si hru kúpili na minulej generácii, bude možné ju stiahnuť na PS4 zadarmo.

3 ľuďom sa to páči.
  2. Midian79

Midian79
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

Registroval sa:
    26 Sep 2010
    Príspevkov:
    580
    Páči sa:
    598
    nadherna oddychovka ;)

3 ľuďom sa to páči.
  3. Mastr_SVK

Mastr_SVK
    Expand Collapse
    V.I.P. člen
    V.I.P. člen

Registroval sa:
    30 Jún 2010
    Príspevkov:
    232
    Páči sa:
    295
    Neviem, čo na tej hre všetci vidia, ale podľa mňa je to pekná nuda. Aj multiplayer je úplne naprd, lebo sa nedá hrať s priateľmi. Tejto hre pomohol len neskutočný hype...

4 ľuďom sa to páči.
  4. buk lau

buk lau
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    31 Dec 2014
    Príspevkov:
    192
    Páči sa:
    118
    Mozno prave ten relax pri vsetkych tych vybuchoch a striekajucej krvi:hungover:.

3 ľuďom sa to páči.
  5. Fhil

Fhil
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    20 Jan 2014
    Príspevkov:
    47
    Páči sa:
    76
    Ja si to dám tak raz za mesiac dva, kedy ako, komplet posedenie na jeden šup tak ako to je s touto hrou zamýšlané. Len ja, Journey, sluchátka a nádherný audiovizuálny zážiťok. Žiaden hype priateľu, koľko krát to hrajem toľko krát ma pri tom niečo nové napadá, v tej hre je toho schované veľa. Multiplayer? Veľmi ho pri hrách neriešim, ale tu je to o niečom inom, je vyriešený originálne a absolútne zapadá do konceptu hry.

2 ľuďom sa to páči.
  6. Fhil

Fhil
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    20 Jan 2014
    Príspevkov:
    47
    Páči sa:
    76
    Ale verím že ti to môže pripadať ako nuda, nie každému sadne všetko. Ale keď človek niekedy alebo častejšie nesie v hlave počas týždňa veľa stresu a potom si dá piatok večer takúto vec, pohodlne vypne a len si užíva, je to na nezaplatenie. Na PS4 to bude vyzerať super!

4 ľuďom sa to páči.
  7. elTOROisHere

elTOROisHere
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    5 Nov 2014
    Príspevkov:
    5
    Páči sa:
    6
    na moje meniny:happy: - super darcek (teda aspon myslim, nehral som)

2 ľuďom sa to páči.
  8. El_Scorpio

El_Scorpio
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

Registroval sa:
    6 Feb 2013
    Príspevkov:
    608
    Páči sa:
    998
    Trendy, trendy... tak ako je dnes "in" milovať milti-kulti a bojovať za sobáše buzíkov, tak je in velebiť posledná 2 roky nezávislú scénu do nebies (pričom platí rovnica čím menej pixelov, tým lepšia hra) nad povrchné a plytké AAA tituly.

9. Fhil

Fhil
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    20 Jan 2014
    Príspevkov:
    47
    Páči sa:
    76
    Teraz si nie som istý ale nemáš ty náhodou avatar z ich prvej hry FloW? :D

4 ľuďom sa to páči.
  10. El_Scorpio

El_Scorpio
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

Registroval sa:
    6 Feb 2013
    Príspevkov:
    608
    Páči sa:
    998
    Vobec neviem co to je, avatar mam taky preto, aby som nemal duplicitny s inymi tu na fore.
    Ale kupil som si The Last of Us GOTY tak ak tam budu nejake tak si to zmenim.

11. Fhil

Fhil
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    20 Jan 2014
    Príspevkov:
    47
    Páči sa:
    76
    Tak to až prežívať nemusíš, len trochu podpichujem z rána...Viac menej zastávam tvoj názor čo sa týka nezávislých vecí a aj mne sa zdá že sa to trochu preháňa a celkovo že celý biznis s hrami je postavený dosť na hlavu. Každopádne však Journey má krásnu grafiku (a dosť pixelov), spôsob akým je tam prepracovaný piesok a počasie celkovo je úžasný. Len samotný soundtrack sa ´vyrábal´ dva roky, čiže nie je žiadna nezávislá zbúchanina za tri mesiace.

12. cipur

cipur
    Expand Collapse
    PlayStation Master

Registroval sa:
    5 Júl 2011
    Príspevkov:
    8 047
    Páči sa:
    7 990
    Moje oči, moje occcccccccccccccccci!!! Sensej wtf? :) bol to zážitok , aspoň pre mňa :)

Zdielať túto stránku