Pridané Hráči si môžu zmeniť PSN ID až budúci rok

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 10 Okt 2018.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 471
  Páči sa:
  11 023
  ps4.jpg
  Sony dnes potvrdila nedávne špekulácie a dohady ohľadom možnosti zmeniť si svoje PSN ID. Táto funkcia sa už testuje a budúci rok sa dostane medzi hráčov. Zadarmo to však nebude.

  Možnosť zmeniť si svoje PSN Online ID zatiaľ dostali len členovia programu PlayStation Preview, ktorí sa zúčastnili predošlých beta testov. Prvá zmena ID bude zadarmo, za ďalšiu si však zaplatíte presne €9.99/£7.99. Členov PlayStation Plus bude stáť zmena svojho nicku o polovicu menej - €4.99/£3.99.

  Svoje PSN ID bude možné zmeniť v nastaveniach (Settings) alebo na profilovej stránke v PS4. Po zmene nicku si budete môcť nastaviť zobrazovanie svojho nového aj starého ID, aby vás vedeli rozoznať kamaráti. Táto funkcia bude plne kompatibilná s hrami, ktoré vyšli po 1. apríli 2018 a s veľkej časti aj starými hrami. Nie všetky PS4 aplikácie, PS3 a PS Vita hry to však môžu podporovať a môže sa stať, že nové ID nezobrazí správne. Preto je možné si kedykoľvek a zadarmo nastaviť svoj starý nick.

  Funkcia zmena PSN ID sa dostane medzi verejnosť začiatkom roka 2019.
   
  panbozsky sa to páči.
 2. Tom-92

  Tom-92
  Expand Collapse
  PlayStation Expert

  Registroval sa:
  6 Mar 2014
  Príspevkov:
  1 114
  Páči sa:
  1 982
  No milé Sony a teraz "šup šup" a čo najrýchlejšie pridať podľa mňa omnoho podstatnejšiu funkciu a to zmena regiónu/krajiny, pretože už včera bolo neskoro...
   
  panbozsky, ympesys a Stoklet sa to páči.

Zdielať túto stránku