Pridané Hra Spider-Man: Miles Morales sa dá prirovnať k Uncharted: The Lost Legacy

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 21 Jún 2020.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 690
  Páči sa:
  11 590
  milesmorales-swing-ps5-legal.original.jpg
  Kreatívny riaditeľ Insomniac Games, Brian Horton, nám trochu bližšie vysvetlil, čo môžeme čakať od nedávno oznámeného PS5 launch titulu Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, ktorý sa k nám dostane už koncom roka.

  V Insomniac Games počítali s postavu Miles Moralesa už dávno, keď pred rokmi Bryan Intihar (kreatívny riaditeľ Marvel's Spider-Man) navrhol, aby ho zapracovali do vesmíru Petera Parkera. Ako pokračovali s univerzom Marvel’s Spider-Man zistili, že Milesov pôvodný príbeh ako Spider-Mana je niečo, čo bude potrebovať vlastnú hru. Milesove multikulturálne zázemie odráža modernejší a rozmanitejší svet a chceli dať hráčom nový príbeh, s novými prvkami, čerstvými darebákmi a jedinečnými questmi v Marvelovskom New Yorku.

  Niečo málo prezradil aj o hernom zasadení. Dej sa odohráva v zimnom New Yorku, rok po udalostiach prvej hry. Mesto je pokryté snehom a tesne pred vianočnými prázdninami vypukla vojna medzi energetickou spoločnosťou a high-tech zločineckou armádou. Srdcom boja je nový domov Milesa - Harlem.

  milesmorales-venom-ps5-legal.jpg

  Na dobrodružstve Milesa Moralesa začalo štúdio pracovať hneď po ukončení vývoja Marvel’s Spider-Man. Pokiaľ ide o celkový rozsah, hra sa dosť podobá standalone expanzii Uncharted: The Lost Legacy. Marvel Spider-Man: Miles Morales je dôležitý, úprimný, emocionálny a nevyhnutný zážitok pri rozširovaní vesmíru Marvel Spider-Man.

  Hra tiež demonštruje silu novej konzoly PlayStation 5. Marvel's Spider-Man: Miles Morales poskytne takmer okamžité načítanie, ray-tracing, 3D zvuk a samozrejme podporu DualSense. Postavy prešli vylepšením vďaka 4D skenovaniu, vylepšené je tiež tieňovanie pokožky, aby autori získali realistickejšie vyzerajúce postavy, na ktorých sa aj vlasy pohybujú omnoho prirodzenejšie. Úprav sa dočkali aj rôzne časti mesta, aby sa využila výhoda novej konzoly. Keď zažijete Milesov príbeh, uvidíte veci úplne novým spôsobom, a to všetko vďaka PS5.

  milesmorales-hero-ps5-legal.jpg

  A ešte jedna posledná vec: Mnohí z fanúšikov uvažovali, či je Peter Parker v poriadku. Nemajte obavy, stále má čo povedať. Ale táto hra je o Milesovi, dôležitej súčasti vesmíru Spider-Mana od Insomniac Games. Jeho príbeh si užijeme už koncom roka 2020 na PlayStation 5.

   
  Stoklet sa to páči.
 2. El_Scorpio

  El_Scorpio
  Expand Collapse
  Miestny fanboy

  Registroval sa:
  6 Feb 2013
  Príspevkov:
  696
  Páči sa:
  1 039
  Ja čo som Lost Legacy nehral, čo si mám pod tým predstaviť? Rovnaká mapa ako z predošlej hry, len pokrytá snehom... Nejaký kratší príbeh a možno kvantá collectibles aby sa herná doba natiahla?
   
 3. Domarik

  Domarik
  Expand Collapse
  PlayStation Expert

  Registroval sa:
  7 Máj 2012
  Príspevkov:
  1 744
  Páči sa:
  3 636
  Pridal by som možno ešte najeké herné a combat mechaniky a myslím, že si to trafil
   
 4. El_Scorpio

  El_Scorpio
  Expand Collapse
  Miestny fanboy

  Registroval sa:
  6 Feb 2013
  Príspevkov:
  696
  Páči sa:
  1 039
  Pozrel som si to na HLTB a U4 v priemere má hernú dobu 15 hodín a Lost Legacy 7. Čiže +/- polovicu. Spider-Man má približne hernú dobu 16,5 hodiny, čiže tých 8 hodín možno na datadisk nie je úplne zlých. A predpokladám, že to aj tak nacenia, že to nebude mať plnú cenu.
   

Zdielať túto stránku