Pridané Hra LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oznámená

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 12 Jún 2019.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 834
  Páči sa:
  11 215
  Paddington_Screenshots_1280x720_BOBA_FETT.jpg
  V LEGO Star Wars: The Skywalker Saga je galaxia tvoja. Táto úplne nová hra pre konzoly umožní hráčom znovu prežiť nezabudnuteľné momenty a nonstop akciu zo všetkých deviatich filmov v rámci legendárnej Skywalker ságy, a to vrátane toľko typického humoru známeho z obľúbených LEGO hier. Hra prenesie hráča do rozsiahleho sveta Star Wars a umožní prevziať kontrolu nad stovkami postáv, lodí a vozidiel a ponúkne tak možnosť utvárať si svoju vlastnú cestu naprieč galaxiou.


  Paddington_Screenshots_1280x720_VENATOR.jpg Paddington_Screenshots_1280x720_LANDO_BANTHA.jpg Paddington_Screenshots_1280x720_JAWAS.jpg Paddington_Screenshots_1280x720_HOTH.jpg Paddington_Screenshots_1280x720_ENDOR.jpg Paddington_Screenshots_1280x720_DESTROYER_HYPERSPACE.jpg

  Kľúčové prvky:
  Objavujte svet Star Wars v ľubovoľnej postupnosti - Hráči budú mať okamžitú možnosť vstúpiť do ktoréhokoľvek z deviatich filmov Star Wars a je len na nich, kam pôjdu a aký zvolia postup.
  Typický humor známy z hier LEGO - Užite si všetky nezabudnuteľné momenty z filmovej ságy okorenené zábavným LEGO humorom.
  • Prevezmite úlohu ikonických hrdinov a zloduchov - Hra ponúkne stovky hrateľných postáv naprieč galaxiou z každej éry. Hráči môžu hrať napríklad ako Luke Skywalker, Rey, Obi-Wan Kenobi, Finn, BB-8 a mnoho ďalších hrdinov, alebo môžu prestúpiť na stranu temna a zahrať si ako Darth Vader, Emperor Palpatine, Kylo Ren, a oveľa viac.
  • Objavujte legendárne lokality - Hráči môžu navštíviť legendárne lokality známe z filmov Star Wars, ako je púšť Geonosis, močiare Dagobah alebo snežné pláne základne Starkiller Base. Budú mať možnosť cestovať vesmírom a neskôr sa vrátiť na akúkoľvek planétu.
  • Vždy pre celú rodinu - Hra LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ponúkne zábavu pre všetky deti bez rozdielu veku a nudiť sa u nej nebudú ani dospelí.

  LEGO Star Wars: The Skywalker Saga vyjde na PlayStation 4 až budúci rok.

  Zdroj: Tlačová správa
   
 2. Aankh

  Aankh
  Expand Collapse
  PlayStation Expert

  Registroval sa:
  11 Dec 2012
  Príspevkov:
  1 057
  Páči sa:
  1 498
  Ja lego hry proste zbožňujem :love: Rovnako tak aj Star Wars takze dokonala komninacia! (y) Škoda len, že až na budúci rok... :|
   
  Mario Soukup sa to páči.

Zdielať túto stránku