Herný ovládač Nacon vs Razer

Diskusiu 'Pomoc' začal streetcorp, 14 Aug 2019 o 18:22.

1. streetcorp

streetcorp
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    30 Máj 2010
    Príspevkov:
    77
    Páči sa:
    51
    Ahojte chcem sa poradiť pri výbere gamepadu...rozmýšľam že klasický Dualshock4 nahradím Naconom Revolution Unlimited pro resp Nacon Revolution Pro Controller 2... ďalšia možnosť od firmy Razer ...Raiju tournament edition alebo Raiju Ultimate 2019 ...ktorý z nich je podľa Vás najlepší ,najprivetivejsi čo sa týka užívateľského rozhrania ?? ...podľa ceny vyzerá Ultimate 2019 ale nie vždy je vysoká cena hodná kvality produktu...ďakujem za názory...

2. Aankh

Aankh
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    11 Dec 2012
    Príspevkov:
    1 046
    Páči sa:
    1 497
    Osobne používam Naconom Revolution Unlimited a nemám pol krivého slova naň. Uvažoval som aj nad Razerom no ten nemá príliš dobré recenzie a ľudia si sťažujú na kde čo. Ako každý z nich má dobré aj zlé hodnotenia od ľudí no nacon je na tom lepšie. A prišiel mi lepší ked som si ich obidva ohmatal. V každom prípade je to iný lvl. ako klasický dualshock...rozhodoval by som sa podla toho ako sa ti ten ktorý ovládač drží a ovláda...(y)

3. streetcorp

streetcorp
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    30 Máj 2010
    Príspevkov:
    77
    Páči sa:
    51
    Zajtra alebo pozajtra zájdem do niakeho kamenného obchodu a vyskúšam...čo som čítal tak že jeden z najlepších ak nie najlepší je Scuf ale na SVK som ho nevidel nikde

Zdielať túto stránku