Pridané GreedFall ponúkne viac ako 30 hodín hrania

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 13 Aug 2019.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 083
  Páči sa:
  11 332
  gf.jpg
  GreedFall, najnovšie RPG od Spiders štúdia, vás zavedie na výpravu na záhadný a nezmapovaný ostrov Teer Fradee. V novom traileri vás spoločnosti Spiders a Focus Home Interactive prevedú radom funkcií, ktoré predstavujú GreedFall ako RPG, ktoré kladie dôraz na voľby hráčov.


  Vytvorenie postavy a výber počiatočných schopností, atribútov a talentov je len začiatok, čo sa týka vydláždenia vlastnej cesty na Teer Fradee, či už sa budete chcieť špecializovať, alebo sa rozhodnete naučiť sa od všetkého niečo. Prepracovaný systém výroby vám navyše umožní upravovať si vybavenie a prispôsobiť jeho vzhľad a štatistiky svojmu vlastnému hernému štýlu.

  Keď dôjde na súboj, môžete k nemu pristúpiť po svojom: zneškodniť protivníka ťažkými zbraňami, elegantne jeho údery odrážať, alebo ovládnuť bojisko pomocou pascí a mágie. Voliteľná ponuka taktického pozastavenia vám umožní strategicky naplánovať ďalšie ťahy. Členovia vašej družiny vás budú do boja nasledovať, ale pamätajte, že sú to ľudia s vlastnými nádejami, cieľmi a motívmi. Keď poviete či urobíte niečo zlé, ich vernosť voči vám môže ochabnúť alebo sa aj úplne obrátiť.

  Vaše rozhodnutie budú formovať budúcnosť nového i starého sveta, a tak vám GreedFall ponúkne veľa možností voľby. Oblečte si zbroj nepriateľskej frakcie a vydávajte sa za jedného z protivníkov, alebo pomocou svojho diplomatického nadania ovplyvnite mocnú elitu; a to sú len niektoré z príležitostí, ktoré budete mať v hre GreedFall k dispozícii.

  GreedFall ponúkne až 30 hodín hrania (ak budete robiť vedľajšie veci aj viac) a obsahuje až niekoľko koncov. Tie sa budú odvíjať od niekoľkých faktorov a rozhodnutí, ktoré počas hry spravíte. Do predaja sa titul dostane 10. septembra 2019.
   
  Midian79 sa to páči.

Zdielať túto stránku