Pridané Gran Turismo Sport má mobilnú aplikáciu

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 21 Máj 2018.

  1. Lukáš Lehocký

    Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor Recenzent

    Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    10 664
    Páči sa:
    12 089
    gts.png
    Štúdio Polyphony Digital vytvorilo pre hru Gran Turismo Sport mobilnú aplikáciu, ktorá má podobné funkcie ako oficiálna stránka GT. Stiahnuť si ju môžete zadarmo na App Store (41MB) alebo Google Play (77MB).

    Hráči môžu prostredníctvom aplikácie sledovať svoj profil a dosiahnuté úspechy, prezerať si obsah vytvorený komunitou, vytvoriť si porovnania či už s kamarátmi alebo ostatnými jazdcami a prispôsobiť si aktivity feed. Do aplikácie sa prihlásite pomocou svojho PSN ID.

    GT S.jpg
     
  2. AirwalkerSK

    AirwalkerSK
    Expand Collapse
    Guest

    Keby radšej pridávali normálne oficiálne okruhy aj na 24 hodinovky...Strašne mi to príde už obohraté po tých mesiacoch nechce sa mi to už ani zapínať...
     
  3. RockNemesis

    RockNemesis
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    15 Máj 2014
    Príspevkov:
    87
    Páči sa:
    85
    Appka je fajn. Vadi mi vsak jedna vec, nemozem mazat posty/screenthoty, ktore prida niekto iny. Je to dost otravne, ked tam niekto pridava x obrazkov za hodinu.
     
  4. TomiSVK89

    TomiSVK89
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

    Registroval sa:
    20 Jan 2014
    Príspevkov:
    1 184
    Páči sa:
    1 875
    Jbm celu appku... radšej nech pridajú trate a počasie! A tu jbnutu penalizáciu nech si poriešia!!! Včera si pekne čisto jazdím! Bolo asi 12 kolo, a ja som bol tretí v tom do mna vpali v zákrute kkt v plnej rýchlosti! Vyjbalo ma do piesku stratil som asi 7 pozícii a baaaaaam 4 sekundy penalta! A za co ? Za idiota co nezvládol stres? Toto ma uz fakt pekne vytáča! A sral by som na cely závod ale totálne mi to odj3balo správanie jazdca!
     
  5. AirwalkerSK

    AirwalkerSK
    Expand Collapse
    Guest

    Vidíš a presne pre toto to už nezapínam a ani ma to GTS popravde už nejak extrémne ani nezaujíma :) Môžeš jazdiť ako chceš vždy ťa za debila kopne dole v rankingu :D Absolut mi s týmto odjebali veškerú chuť to vôbec zapnúť a nie to ešte hrať :) Môže to mať grafiku akú chce :D
     
  6. Kiruj

    Kiruj
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    16 Máj 2014
    Príspevkov:
    60
    Páči sa:
    30
    velmi som sa tesil na GTS, kupoval som hned v predpredaji lebo som na to cakal asi 4 roky.... a som sklamany. Kupil som za 20e v akcii F1 2017 a bavi ma to podstatne viac. Viem ze su to odlisne hry ale beriem to tak ze preteky vs preteky... Ta kariera ma velmi sklamala na GT
     
  7. pavuchkyn

    pavuchkyn
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    13 Jan 2015
    Príspevkov:
    69
    Páči sa:
    48
    Pre niekoho, kto pravidelne hráva GTS je to fajn.Ešte lepšie je, že na PS4 si každí môže vybrať racing, aký mu sedí a vyhovuje.
     

Zdielať túto stránku