Pridané Gran Turismo 7 využije všetky prednosti PS5

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 21 Jún 2020.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 690
  Páči sa:
  11 590
  gt7-trailer-e-legal-revised.jpg
  PlayStation 5 ponúkne radu zaujímavých vylepšení a funkcií, ktoré sa tvorcovia budú snažiť do svojich hier napratať. Od exkluzivít sa ich podpora samozrejme aj očakáva. A čo presne prinesie také Gran Turismo 7 prezradil Simon Rutter z PlayStationu v rozhovore pre The Guardian.

  GT7 bude "ťažiť z takmer každého technologického vylepšenia, ktoré máme. Časy načítania budú takmer nulové v porovnaní s tým, čo tu bolo v minulosti," uviedol. "Keď sedíte v kokpite, 3D audio vám umožňuje počuť búrlivý hukot Ferrari za vami alebo pred vami, a môžete rozpoznať rozdiel medzi nimi a zvukom motora Maserati. Pri jazde autom pomocou ovládača DualSense budete mať vo svojich rukách iný pocit z hladkého zvlneného asfaltu pretekárskej dráhy v porovnaní s drsným povrchom na štrkovej ceste. Stlačenie mäkkého plynového pedálu budete cítiť úplne inak ako stlačenie tvrdého brzdového pedálu alebo riadiacej páky.“

  Za tieto vylepšenia môže samozrejme haptický feedback a adaptívne triggery na ovládači DualSense. Sony sa spolieha, že tieto vylepšenia spolu s 3D zvukom pomôžu hráčom lepšie sa ponoriť do hry. Znie to samozrejme fantasticky a dúfajme teda, že to nie sú len marketingové reči.

   
 2. Soky999

  Soky999
  Expand Collapse
  Gamer

  Registroval sa:
  8 Apr 2014
  Príspevkov:
  159
  Páči sa:
  162
  same nablyskane screenshoty ale o raytracingu ani slovo...hlavne ze triggery budu mat rôznu odozvu..toto som potreboval pocut..
   

Zdielať túto stránku