Pridané Gold Wireless Headset dostáva novú verziu

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 5 Feb 2018.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    6 498
    Páči sa:
    10 158
    Gold Wireless Headset (1).jpg
    Príslušenstvo k PS4 sa čoskoro rozrastie o novú verziu slúchadiel Gold Wireless Headset, ktoré poskytujú zdokonalený komfort a viacero skrytých mikrofónov, ktoré vám zas umožnia lepšiu komunikáciu s priateľmi.

Slúchadlá si zachovávajú všetky funkcie Wireless Stereo Headset 2.0 a pridávajú jemnejšie a elegantnejšie vankúše na uši, ktoré ponúkajú pohodlie počas dlhých hodín strávených hraním. Samozrejmosťou je virtuálny priestorový zvuk 7.1. a pribalený 3.5mm zvukový kábel. Slúchadlá budú fungovať s mobilnými zariadeniami a s PlayStation VR, čomu tvorcovia prispôsobili aj dizajn. Dostupné budú vo všetkých regiónoch už čoskoro.

Gold Wireless Headset (2).jpg Gold Wireless Headset (3).jpg

Slúchadlá budú tiež podporované aplikáciou Headset Companion App, ktorú si môžete nainštalovať do svojej PS4.

Gold Wireless Headset (4).jpg

2. majkoveda

majkoveda
    Expand Collapse
    V.I.P. člen
    V.I.P. člen

Registroval sa:
    26 Feb 2012
    Príspevkov:
    2 477
    Páči sa:
    4 894
    ja vravim ano, zena vravi nie:-D:-D

3. nosooo

nosooo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    15 Sep 2014
    Príspevkov:
    72
    Páči sa:
    15
    pribliznu cenu nevieme? :D

4. Konicek

Konicek
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    14 Aug 2014
    Príspevkov:
    277
    Páči sa:
    392
    Neni treba moje su v perfektnom stave :D

5. matonovo

matonovo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    11 Okt 2014
    Príspevkov:
    68
    Páči sa:
    25
    bla bla skryte mikrofony bla bla pozrite na to foto skvela kvalita po par mesiacoch nikdy viac brak

6. Felini

Felini
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    22 Apr 2014
    Príspevkov:
    149
    Páči sa:
    148
    Nasrat, goldy dolamane, prelepene textilnou paskou, potiahnute bavlnou a vymenene nausniky takze I'll pass za takuto kvalitu. Obcas si pripadam ako pimp ale vyzeraju lepsie ako origo :-D

Ale tak musim uznat ze Konicko ma kvalitny "hood" kusok. Po kazdom pouziti sice treba umyt hlavu ale tak také nema zdaleka kazdy.

7. Konicek

Konicek
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    14 Aug 2014
    Príspevkov:
    277
    Páči sa:
    392
    tomu ver vlasy mastne od pasky jak kkt ...
    ale pravda je ze ta kvalita je fakt zalostna proste sa to lame musis to prelepovat som veru zvedavy na tie nove mozno im dam sancu ak nenajdem lepsiu variantu :D

8. Felini

Felini
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    22 Apr 2014
    Príspevkov:
    149
    Páči sa:
    148
    Tiez som hladal lepsiu variantu ale nakoniec som sa vyprdol na palenie penazi ked dokonale fungovali (az na ten vzhlad houmlesackej vybavy na zimu).. Pouzil co mam doma a dal som tomu novy look, objednal z ciny nausniky a su ako keby som ich prave z krabice vytiahol :-D

9. Konicek

Konicek
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    14 Aug 2014
    Príspevkov:
    277
    Páči sa:
    392
    no ja s tymi mojimi uz zazrak asi nespravim :D

10. nosooo

nosooo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    15 Sep 2014
    Príspevkov:
    72
    Páči sa:
    15
    moje su v maximalnom poriadku, ale stratil som ten usb bluetooth prijimac a teraz neviem co s tym :D

11. Felini

Felini
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    22 Apr 2014
    Príspevkov:
    149
    Páči sa:
    148
    Ale co by si nespravil, kym nie su na dve-tri casti daju sa dat do velmi dobreho stavu :-D do dvacky ich mas ako nove len ci sa ti chce.

12. Felini

Felini
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    22 Apr 2014
    Príspevkov:
    149
    Páči sa:
    148
    Nepredavas nahodou na bazosi headset za dvacku?? :-D

13. nosooo

nosooo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    15 Sep 2014
    Príspevkov:
    72
    Páči sa:
    15
    veru ze nie :D

14. Samik

Samik
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    13 Mar 2015
    Príspevkov:
    401
    Páči sa:
    357
    Hejtujte ako chcete, furt su to jedny z najlepsich wireless sluchatok za tu cenu. Pokiaľ bude cena priazniva tak do nich idem moje uz dosluhuju, aj ked som rozmyslal kupit normal peltor tlmice na usi a premontovat ich do nich :D. Inak cena by mala byt rovnaka ako u normal goldov, dufam ze kvalita plastov bude vyssia :D

Tom-92 sa to páči.
  15. Felini

Felini
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    22 Apr 2014
    Príspevkov:
    149
    Páči sa:
    148
    Co sa tyka zvuku urcite, len preto som ich nevysmaril ale zrenovoval. Zvuk je naozaj vyborny, pri hrach ako Battlefield pocut vsetko a odvsadial akoby som tam stal, no build je ako spomenul Konicko fakt zalostny.

Nastastie sa mi nestalo ze by sa mi lamali v zahyboch ako zvyknu, ale na vrchu sa mi dolamali komplet, keby som ich nezlepil textilnou paskou uz su na tretinky. Plus paranie sa syntetiky na polstrovani a nausnikoch...kym som ich nemal vynovene po kazdom hrani som vyzeral ako chory.. na hlave biele bodky a na usiach cierne plus vsade okolo mna, trusilo sa to jak korenicka.

16. Samik

Samik
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    13 Mar 2015
    Príspevkov:
    401
    Páči sa:
    357
    Ako pises build kvalita je zalostna, mam popraskane panty a samozrejme cely hlavovy most dopraskany mam to polepene textilnou paskou a rozmyslam to nejak vystuzit. najlepsie by bolo keby zacali cinania vyrabat nejaku nahradu hlavoveho mostu na goldy a bol by som spokojny. Co sa tyka zvuku a ovladania a vsetkych vymozenosti nenajdes lepsie sluchadla za 70€. Jedina moja vytka je, ze nejde zmenit wireless kanal na ktorom vysielaju. Standardne totiz vysielaju na kanali 6 a ked ma clovek ako suseda retarda ktory si nastavi wireless channel na auto a zasere cele pasmo tak to dokaze vytocit, nakolko sa stava ze sluchadla stracaju signal.

17. benco666

benco666
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

Registroval sa:
    7 Sep 2010
    Príspevkov:
    967
    Páči sa:
    1 336
    ja mám asi zázračne odolný kus. Používam ich denne pri hraní a ešte aj na PC a vyzerajú ako nové :D, ani len škrabance nemajú, čo sa ale nedá povedať o predchodcovi. Tam sá ta koženka už značne olúpala tiež.

Ale tak nehrávam 12 hodín denne, to môže byť aj tým. Len 3-4 hodky, ak vôbec :)

18. Konicek

Konicek
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    14 Aug 2014
    Príspevkov:
    277
    Páči sa:
    392
    no pre mna osobne je este velke minus to ze mobilne zariadenia nedokazu sparovat cez bluetooth:(

19. Konicek

Konicek
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    14 Aug 2014
    Príspevkov:
    277
    Páči sa:
    392
    vo sa tyka buildu stavilo by keby nepouzivali najlacnejsie plasty ake su v dnesnej dobe dostupne

20. Samik

Samik
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    13 Mar 2015
    Príspevkov:
    401
    Páči sa:
    357
    Konicek, tie sluchatka nejdu cez bluetooth ale cez wifi na kanali 6. Tym padom ani nikdy sparovat cez bluetooth nepojdu, aj ked by to bola hadam najlepsia varianta nakolko by nedoslo k interferovaniu medzi kanalmi.

Zdielať túto stránku