Pridané God of War Ragnarök dostal novembrový dátum

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 6 Júl 2022.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor Recenzent

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  10 664
  Páči sa:
  12 089
  gow.jpg
  Exkluzivita God of War Ragnarök dnes dostala dátum vydania. Krátky CG trailer nám prezradil, že na PS4 a PS5 sa hra dostane presne 9. novembra 2022.


  Spolu s hrou tvorcovia zverejnili aj zberateľské edície, kde zaujme najmä God of War Ragnarök Collector’s Edition a God of War Ragnarök Jötnar Edition s replikou Thorovho kladiva Mjölnir. Predobjednávky sa spustia 15. júla 2022.


  GOW4.jpg gow3 .jpg GOW2.jpg GOW 1.jpg
   
  Midian79, POLGY a MartinJC sa to páči.
 2. Aankh

  Aankh
  Expand Collapse
  PlayStation Expert

  Registroval sa:
  11 Dec 2012
  Príspevkov:
  1 230
  Páči sa:
  1 575
  :-D
  Keby mi čo i len pred 10 rokmi niekto z kamošov povedal aká ukrutná trapošina sa z GOW stane, určite by som sa nahnevane urazil :rolleyes: Momentálne som (trochu) starší, múdrejší a skúsenosťami plnší. Aaaa musím povedať, žeeee...sa môj postoj nezmenil.

  To isté sa ale nedá povedať o sérii GOW ktorá nás síce už 3. dekádu častuje kvalitnými sekačkami naprieč 5. platformami od SONY (Edit: Kratos to teraz už hraje na viac stán), no posledný "výprdok" spolu s nadchádzajúcim počinom len utvrdzuje, že sa tvorcovia snažia zabudnúť na všetko krásne, krvilačné a jedinečné čo séria celý ten čas symbolizovala. Hra to nie je zlá, ale ak mi niekto ide tvrdiť, že je to najlepší GOW, mením sa na nepriateľa...:mad:

  [​IMG]
   

Zdielať túto stránku