Pridané Ghost Recon Breakpoint pripravuje novembrovú aktualizáciu

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 7 Nov 2019.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 001
  Páči sa:
  11 304
  gr.jpg
  Podpora titulu Ghost Recon Breakpoint začína už v novembri. Pripravovaná aktualizácia sa zameria na najnaliehavejšie problémy a pridá tiež nové misie.

  Aktualizácia 1.0.3 upraví napríklad rozmiestnenie dronov, rýchlosť paľby, okuliare s nočným videním blokujúce krížik zameriavača, oznámenia o dokončení misie a ďalšie. Výdrž a možnosti zmeny krytu tiež prídu na rad a momentálne sa na nich pracuje.

  12. novembra dorazia do hry príbehové frakčné misie, ktoré budú vychádzať každé tri týždne a zamerajú sa na jeden príbeh. V misii A Deadly Trap uvidíte Erewhon zasiahnutý kmeňom vírusu, ktorý ohrozuje obyvateľstvo, zatiaľ čo vo Whistleblower budete musieť zakryť stopy rebelov, po ktorých pátra ostrovná stráž. Za dokončenie misií dostane bojové body.

  GRB_News__This_Month_November_2019_-_Timeline_v2.jpg

  Ďalej 8. novembra bude Ubisoft robiť prieskum na fórach (Reddit) a zisťovať feedback od hráčov, aby tvorcovia vedeli, na čom majú zapracovať. Titul Ghost Recon Breakpoint sa dostal na konzoly začiatkom októbra a v recenziách si odnášal priemerné známky, takže roboty je určite dosť.
   

Zdielať túto stránku