Pridané Ghost Recon Breakpoint oficiálne predstavený

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 9 Máj 2019.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 642
  Páči sa:
  11 137
  gr.jpg
  Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint je teda oficiálny názov nového pokračovania Ghost Recon série. Ubisoft nám dnes pri odhalení ponúkol hneď niekoľko trailerov, vrátane 13 minútového gameplayu, ktorý si môžete teraz pozrieť.


  ghost_recon_breakpoint_01.jpg ghost_recon_breakpoint_02.jpg ghost_recon_breakpoint_03.jpg ghost_recon_breakpoint_04.jpg ghost_recon_breakpoint_05.jpg ghost_recon_breakpoint_06.jpg ghost_recon_breakpoint_07.jpg ghost_recon_breakpoint_08.jpg ghost_recon_breakpoint_cgi_01go.jpg ghost_recon_breakpoint_cgi_02go.jpg ghost_recon_breakpoint_cgi_05go.jpg

  Príbeh hry je zasadený do nehostinného, otvoreného sveta, ktorý môžete navštíviť sólo alebo v kooperácii s ďalším troma hráčmi. Zranení, bez podpory a prenasledovaní ex-Duchmi, musíte bojovať, aby ste prežili na súkromnom ostrove Aurora - v domove spoločnosti Skell Technology. Tento svet ponúkne zasnežené fjordy, biele vrcholky hôr ale tiež napríklad močiare alebo aktívnu sopku. V pätách vám budú Vlci, vaša bývalá jednotka vycvičených zabijakov, vedená plukovníkom Cole D. Walkerom, ktorého stvárni herec Jon Bernthal.

  Kombinácia vycvičených Vlkov a technológie Skell je smrtiaca, takže sa pripravte na množstvo zranení, ktoré vaša postava utrpí. Každé poškodenie musíte ošetriť, inak budete krívať, ťahať svoju nohu za sebou a navyše vyčerpáte svoju výdrž. Ak bude zle môžete sa nechať vyzdvihnúť spojencami alebo si postaviť brloh v divočine, kde svoje zranenia vyliečite.

  Hra bude obsahovať niekoľko tried špecializácií, množstvo zbraní a tiež vozidiel. Využívať budete aj základné techniky prežitia v prírode ako napríklad maskovanie sa v bahne alebo skrývanie mŕtvych tiel. Príbeh sľubuje väčšiu úroveň ponorenia s viacerými cutscénami, množstvom postáv a lepšou kvalitou rozprávania.

  Breakpoint bude obsahovať aj PvP súboje, v pláne sú Raidy a samozrejme DLC rozšírenia. Wildlands mal počas existencie až 19 aktualizácií a tak tvorcovia plánujú v takomto trende pokračovať a pravidelne prinášať nový obsah.

  Ghost Recon Breakpoint vyjde na PS4, Xbox One a PC 4. októbra 2019 a všetky pred objednávky dostanú prístup k pripravovanému beta testu.

   
  #1 Lukáš Lehocký, 9 Máj 2019
  Naposledy upravil: 9 Máj 2019
  swaggy12348 a VikThor44 sa to páči.
 2. VikThor44

  VikThor44
  Expand Collapse
  PlayStation Expert

  Registroval sa:
  10 Mar 2016
  Príspevkov:
  1 280
  Páči sa:
  764
  Všetko v poriadku, open world nieje niečo čo musím mať. Chcem taktickú strieľačku, kvalitnú.
   
  swaggy12348 a Oze_G sa to páči.

Zdielať túto stránku