Pridané Ghost Recon Breakpoint je vonku a inkasuje prvé známky

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 4 Okt 2019.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    7 936
    Páči sa:
    11 268
    break.jpg
    Titul Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint je odo dnešného dňa dostupný pre všetkých hráčov. Spolu s vydaním sa dostávajú na povrch aj prvé recenzie, ktoré neznejú zrovna nadšene.

Hra Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint je akčná strieľačka zasadená do nepriateľského sveta ostrova Auroa, ktorému vládne gigantická technologická spoločnosť Skell Technology v spojenectve s bývalými členmi jednotky Duchov vedenou plukovníkom Cole D. Walkerom, ktorého stvárnil herec Jon Bernthal. Hráči tak sa tak budú snažiť prežiť, poraziť elitnú jednotku Vlkov a získať kontrolu nad ostrovom.

Hra prináša mnoho nových herných prvkov, ako napríklad PvP mód, kooperáciu až štyroch hráčov, absolútnu voľnosť v plnení misií a pod. Všetky získané postavy, predmety, zručnosti a pod. sú zachované pre oba herné módy, PvE a PvP. Po vydaní hry bude postupne pridávaných mnoho ďalších herných prvkov, ako napríklad uvedenie novej postavy engineer, aktualizácie PvP módu, live event, kde sa predstaví Terminátor, uvedenie 14 nových denných misií a ďalšie.

Prvé recenzie si môžete pozrieť tu:

2. VikThor44

VikThor44
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    10 Mar 2016
    Príspevkov:
    1 286
    Páči sa:
    766
    Známky v recenziách sú hlúposť. Všetci klamú.

BlackHawk sa to páči.
  3. GamerkoMT

GamerkoMT
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    1 Mar 2014
    Príspevkov:
    405
    Páči sa:
    363
    Mám odohratých cca 7 hodín + hral som aj alphu aj betu.....mňa to baví, kto hral division a podobný štýl bude sa mu to páčiť, žiadna nuda veľa možností ako to hrať, či sa venovať hlavným misiám, či frakcie, či tábory......je tam toho veľa.....(y)

BlackHawk sa to páči.

Zdielať túto stránku