Pridané Ghost Recon Breakpoint je vonku a inkasuje prvé známky

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 4 Okt 2019.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 147
  Páči sa:
  11 372
  break.jpg
  Titul Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint je odo dnešného dňa dostupný pre všetkých hráčov. Spolu s vydaním sa dostávajú na povrch aj prvé recenzie, ktoré neznejú zrovna nadšene.

  Hra Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint je akčná strieľačka zasadená do nepriateľského sveta ostrova Auroa, ktorému vládne gigantická technologická spoločnosť Skell Technology v spojenectve s bývalými členmi jednotky Duchov vedenou plukovníkom Cole D. Walkerom, ktorého stvárnil herec Jon Bernthal. Hráči tak sa tak budú snažiť prežiť, poraziť elitnú jednotku Vlkov a získať kontrolu nad ostrovom.


  Hra prináša mnoho nových herných prvkov, ako napríklad PvP mód, kooperáciu až štyroch hráčov, absolútnu voľnosť v plnení misií a pod. Všetky získané postavy, predmety, zručnosti a pod. sú zachované pre oba herné módy, PvE a PvP. Po vydaní hry bude postupne pridávaných mnoho ďalších herných prvkov, ako napríklad uvedenie novej postavy engineer, aktualizácie PvP módu, live event, kde sa predstaví Terminátor, uvedenie 14 nových denných misií a ďalšie.

  Prvé recenzie si môžete pozrieť tu:
   
 2. VikThor44

  VikThor44
  Expand Collapse
  PlayStation Expert

  Registroval sa:
  10 Mar 2016
  Príspevkov:
  1 295
  Páči sa:
  774
  Známky v recenziách sú hlúposť. Všetci klamú.
   
  BlackHawk sa to páči.
 3. GamerkoMT

  GamerkoMT
  Expand Collapse
  PlayStation Padawan

  Registroval sa:
  1 Mar 2014
  Príspevkov:
  447
  Páči sa:
  374
  Mám odohratých cca 7 hodín + hral som aj alphu aj betu.....mňa to baví, kto hral division a podobný štýl bude sa mu to páčiť, žiadna nuda veľa možností ako to hrať, či sa venovať hlavným misiám, či frakcie, či tábory......je tam toho veľa.....(y)
   
  BlackHawk sa to páči.

Zdielať túto stránku