Pridané Ghost of Tsushima vyjde koncom júna, ukázal svoje edície

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 5 Mar 2020.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 341
  Páči sa:
  11 450
  got (4).jpg
  Poriadna exkluzivita potrebuje aj poriadnu zberateľskú edíciu. Titul Ghost of Tsushima, ktorý dorazí do predaja 26. júna 2020, ukázal všetky špeciálne edície, s ktorými príde na trh. Okrem toho tu máme aj nový príbehový trailer.


  Tak sa teda pozrime na to, čo nám tvorcovia za naše peniaze ponúkajú. Za predobjednávku akejkoľvek edície dostanú hráči avatar Jina, digitálny mini soundtrack s vybranými skladbami a PS4 digitálnu tému podobnú obalu hry.

  Fanúšikovia uprednostňujúci digitálnu distribúciu si môžu hru predobjednať PlayStation Store, kde má Ghost of Tsushima edíciu Digital Deluxe Edition. Jej súčasťou je sada skinov Hero of Tsushima, ktorá do hry pridá in-game koňa, sedlo, masku, meč a sadu brnenia. Ďalej tam nájdete in-game predmet Charm of Hachiman’s Favor, jeden technický bod, dynamickú PS4 tému Samurai, digitálny mini artbook od Dark Horse a komentár vývojárov.

  got (3).jpg

  Fyzické edície budú dokopy štyri. Okrem štandardnej edície bude u vybraných predajcov dostupná verzia Standard Plus Edition, ktorej disk a obal budú mať vlastný špeciálny dizajn. Trochu luxusnejšia je tu potom Special Edition, kde nájdete SteelBook, digitálny mini artbook, predmet Charm of Hachiman’s Favor, jeden technický bod, komentár vývojárov a sadu skinov Hero of Tsushima, ktorý do hry pridá in-game masku a meč.

  got (2).jpg

  Najluxusnejšia edícia má názov Collector’s Edition s replikou hernej masky vyrobenej s polyresinu (nedá sa ale nosiť). Ďalej obsahuje vojnový banner sashimono, baliacu handričku furoshiki, SteelBook, 48 stranový artbook od Dark Horse, plátenú mapu herné sveta a plnú nálož in-game predmetov z Digital Deluxe Edition. Všetko toto si budete môcť kúpiť už 26. júna 2020. Ghost of Tsushima bude obsahovať aj českú lokalizáciu.

  got (1).jpg
   
  #1 Lukáš Lehocký, 5 Mar 2020
  Naposledy upravil: 5 Mar 2020
 2. GamerkoMT

  GamerkoMT
  Expand Collapse
  PlayStation Padawan

  Registroval sa:
  1 Mar 2014
  Príspevkov:
  464
  Páči sa:
  381
  Cena v zahraničí 229€ :whistle:
   

Zdielať túto stránku