Pridané Ghost of Tsushima Legends je už dostupný na stiahnutie

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 16 Okt 2020.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    9 097
    Páči sa:
    11 698
    Ghost of Tsushima_20200809141547.jpg
    PS4 exkluzivita Ghost of Tsushima dostáva zatiaľ najväčšiu aktualizáciu 1.1, ktorá je zadarmo pre všetkých hráčov. Súbor s veľkosťou 9.9GB je už dostupný na stiahnutie.

Najväčší ťahákom updatu je kooperačný režim Ghost of Tsushima Legends, ktorý hráčom ponúkne niekoľko tried samurajov, rôzne vybavenie na odomknutie a náročných nepriateľov. Legends obsahuje príbehový režim pre dvoch hráčov a tiež Survival/Raid misie pre štyroch bojovníkov. Na hranie je potrebné mať aktívne PlayStation Plus.

Druhým prídavkom je režim New Game +, kde budete môcť opäť prežiť Jinov príbeh so všetkými získanými technikami a vybavením. V tomto režime získate aj nový amulet na zahájenie devastačných útokov, nového koňa so sedlom a dodatočné vylepšenia pre meč, luk a brnenie.

Navyše celkovo pribudne do hry osem nových trofejí.

BlackHawk a Midian79 sa to páči.
  2. Seraph

Seraph
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    24 Feb 2011
    Príspevkov:
    463
    Páči sa:
    401
    plne tomu nerozumiem: co to vlastne je? mam rozohrany pribeh a v menu toto nemozem dat....cize je potrebne mat dohrany zakladny pribeh?
    a ak ano....potom preco mi v jednej dedinke jedna NPC postava nuka, ze mozem prejst do rezimu legendy? to je to iste....aktivuje sa to v hre....ci ako? nerozumiem-.....

3. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    9 097
    Páči sa:
    11 698
    Hej, do režimu sa dá dostať cez menu alebo cez príbehový režim. Choď na PS Store a tam si stiahni DLC Legends a malo by ti to ísť.

BlackHawk sa to páči.
  4. Seraph

Seraph
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    24 Feb 2011
    Príspevkov:
    463
    Páči sa:
    401
    Ok a druha polovica otazky? Musim ci nemusim mat dohrany pribeh?
    Co sa stane ak v tej dedinke dam ze prejst do rezimu legendy? Niekam ma prenesie? Story mode progress mi ostane??

5. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    9 097
    Páči sa:
    11 698
    So story režimom to nemá nič spoločné, takže nepotrebuješ dohrať príbeh a rovnako Legends nemá žiadny vplyv na kampaň. Je to proste oddelený mp režim.

6. Seraph

Seraph
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    24 Feb 2011
    Príspevkov:
    463
    Páči sa:
    401
    vdaka za odpoved, skusim (teda ak ma tam pusti ako vravis, v menu ukazuje ze este nemozem, ale v hre ta npc postava mi to nuka....) dik

Zdielať túto stránku