Pridané Gameplay zo Star Wars Jedi: Fallen Order uvidíme budúci mesiac

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 6 Máj 2019.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    7 475
    Páči sa:
    11 029
    sw.png
    EA rovnako ako Sony nebude usporadúvať konferenciu na E3 2019, namiesto toho počas prvých dvoch dní konania akcie spustí niekoľko livestreamov, kde nám ukáže svoje pripravované hry. Tešiť sa môžeme aj na gameplay trailer z pripravovanej hry od Respawnu.

Štúdio Respawn potvrdilo, že prvý gameplay zo Star Wars Jedi: Fallen Order vidíme už budúci mesiac. Doteraz sme mali možnosť vidieť len jeden filmový trailer, ktorý nám predstavil hlavnú postavu. Single-playerový Star Wars vyjde 15. novembra 2019.

2. .xXJavisXx.

.xXJavisXx.
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    30 Jan 2015
    Príspevkov:
    1 327
    Páči sa:
    948
    Ja sa strasne desim ze to bude na styl Force Unleashed :|
    Zaujimavost: a pritom neviem na kolkych platformach ste to mohli hrat ale ja to hral na dvoch. Na pc s ovladacom a na ps2. Obe verzie robilo ine studio a hry mali vela odlisnych levelov a napr aj bossov. V normal, verzii bol Palpatine total force god bez meca a v ps2 verzii to bol brutal fight s mecami. A tiez s Shaak Ti fight tam bol lepsi. A bonus misie v chrame jediov tam bola Darth Phobos a Darth Desoulous a tiez brutal fight a v druhej verzii to neboloo_Oovela lepsia bola ta ps2 verzia aj ked nie graficky.

3. Stoklet

Stoklet
    Expand Collapse
    Moderator
    Člen Vedenia Moderator Redaktor

Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    1 279
    Páči sa:
    1 794

To si mal u dosť hier Napr taky spiderman 2 je na ps2 top hra a na pc úplný shit.

4. .xXJavisXx.

.xXJavisXx.
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    30 Jan 2015
    Príspevkov:
    1 327
    Páči sa:
    948
    Zalezi na ovladani. Klavesnica je smrt (mimo fps). Inak ja som velmo, skepticky na to Fallen Order. Neverim im ani slovo pokial neuvidim :-D

Zdielať túto stránku