Pridané Free-to-play režim Call of Duty: Warzone vychádza už zajtra

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 9 Mar 2020.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 341
  Páči sa:
  11 450
  cod.jpg
  A je to potvrdené! Battle Royale režim pod názvom Warzone prichádza do Call of Duty: Modern Warfare. Ako sa predpokladalo, je zadarmo pre všetkých hráčov.


  Warzone sa odohráva v hráčom známom meste Verdansk, ktoré má viac ako 300 zaujímavých miest a pojme až 150 hráčov. Obsahuje rôzne druhy prostredia ako napríklad centrum mesta s vysokými budovami, farmársku oblasť alebo rôzne mestské štvrte. Kvôli veľkej rozlohe budete môcť na presun používať päť rozdielnych druhov dopravných prostriedkov ako ATV, SUV, taktické terénne vozidlá, nákladné vozidlá alebo helikoptéry.

  Dostupné budú dva režimy. V režime Battle Royale bude trio spoluhráčov bojovať proti iným jednotkám. Smrtiaci kruh plynu bude uzatvárať oblasť, boje sa stanú intenzívnejšie a vzíde z nich len jeden víťaz. Zaujímavou mechanikou je Gulag. Hráč sa po smrti stane tzv. “Prisoner of Warzone” a bude hodený do gulagu, kde sa stretne v 1v1 súboji s iným hráčom. Víťaz dostane za odmenu druhú šancu a opäť sa vráti do bojov na veľkú mapu. Plunder je zas respawn režim, kde budete hromadiť peniaze za likvidáciu súperov alebo dokončenie kontraktov. Prehľadávanie mapy je kľúčové a hráči okrem koristi a peňazí môžu nájsť aj killstreaky a za dostatok peňazí oživiť mŕtveho spoluhráča.

  49639570283_238ebf9ebe_c.jpg

  Predplatitelia PlayStation Plus dostanú pri štarte zadarmo Call of Duty: Warzone Combat Pack z Playstation Store. Call of Duty: Warzone je dostupný zadarmo od 10. marca 2020, 20:00. Hráči, ktorí nevlastnia COD, budú ťahať približne 83-101GB (majitelia hry okolo 18-22GB).
   
  #1 Lukáš Lehocký, 9 Mar 2020
  Naposledy upravil: 9 Mar 2020

Zdielať túto stránku