Pridané For Honor sa dočká ďalších noviniek

Diskusiu 'Novinky' začal Maroš Šimurda, 12 Jún 2018.

 1. Maroš Šimurda

  Maroš Šimurda
  Expand Collapse
  Moderator
  Člen Vedenia Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  29 Máj 2010
  Príspevkov:
  2 916
  Páči sa:
  4 979
  forhonor.jpg
  Ubisoft na tohtoročnej E3 nezabudol ani na svoju historickú multiplayerovú akciu For Honor a predstavil novinky, na ktoré sa môžu fanúšikovia v blízkej dobe tešiť. Do hry pribudne nová frakcia, hráči sa dočkajú nového PVP režimu, ale sľúbený je aj nový PVE mód.

  For Honor sa od svojho vydania pravidelne vylepšuje a dostáva bezplatné rozšírenia. Prakticky každú sezónu sa hra rozrástla o nové mapy, bojovníkov, alebo nové herné režimy. Ubisoft na svojej tohtoročnej E3 konferencii predstavili budúce plány, ktoré zhrnuli v rozšírení nazvanom Marching Fire. To bude dostupné od 16. októbra a do hry prinesie úplne novú (čínsku) frakciu s unikátnymi postavami a nové herné režimy.


  Až ďalekého východu sa po občianskej vojne na západ vydali štyria legendárni bojovníci z klanu Wu Lin - bývalý generál Jiang Jun, osobná ochrankyňa Nuxia, nepriestrelný mních Shaolin a zákerný Tiandi.


  Nový PVP herný režim je Breach. Je to taktická variácia 4v4, v ktorej sa jedná strana zhostí úlohy útočníkov, pričom druhý tím tvoria obrancovia. Útočníci musia spolupracovať, aby prelomili obranu a následne zabili pána hradu.


  Rozšírená bude aj PVE časť, novinkou bude totiž aj zatiaľ neohlásený režim pre jedného hráča, respektíve pre dvoch v coop režime.

  Súčasťou Marching Fire rozšírenia má byť aj výrazne vylepšená vizuálna stránka, zatiaľ však nie je presne jasné, čo si pod tým máme predstaviť.  Zdroj: YouTube
   
 2. budlog

  budlog
  Expand Collapse
  Gamer

  Registroval sa:
  12 Dec 2010
  Príspevkov:
  107
  Páči sa:
  61
  Super, včera som to akurát začal hrať lebo to kúpil aj kamoš tak hráme coop. Celkom sranda to je :) Len mám takú otázku ak sa niekto vyzná. Ak by som si chcel kúpiť napr Gladiátora alebo iného pridaného hrdinu tak stojí 15 000. Nemali byť po čase zadarmo, resp lacnejší ? Oplatí sa teraz kúpiť alebo mam počkať či po pridaní tohto dlc nepôjde ich cena dole ? ďakujem
   
 3. Maroš Šimurda

  Maroš Šimurda
  Expand Collapse
  Moderator
  Člen Vedenia Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  29 Máj 2010
  Príspevkov:
  2 916
  Páči sa:
  4 979
  existuje season pass, ktory majitelovi spristupni vsetkych hrdinov. inak si ich treba kupovat. a ceny su nastavene dost na pevno. teda cas od casu daju akciu ze kazdy je za polovicu (teraz nedavno napriklad take bolo), ale inak tie ceny sa nemenia. nemyslim si teda ze budu niekedy permanentne lacnejsi :)
   
  budlog sa to páči.

Zdielať túto stránku