Pridané Firestorm príde do BF V už čoskoro

Diskusiu 'Novinky' začal Stoklet, 14 Mar 2019 o 18:22.

1. Stoklet

Stoklet
    Expand Collapse
    Moderator
    Člen Vedenia Moderator Redaktor

Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    1 215
    Páči sa:
    1 744
    BFV.jpg
    Blíži sa posledná záchrana Battlefield V alebo je už väčšina hráčov ponorená do iných, konkurenčných hier? Nikoho neprekvapí ak napíšem, že najnovší počin od DICE nebol prijatý úplne vrúcne. Či už sa bavíme o nešťastných vyjadreniach od manažérov firmy alebo ohýbaním histórie, hráči boli, jemne povedané, naštvaní.

Avšak je veľa vecí, ktoré sa hre vytknúť nedajú. Jednou z nich je gameplay ako taký a na ňom by mal byť postavený aj prichádzajúci battle royale mód, do ktorého EA pravdepodobne vkladá posledné nádeje. Dátum vydania sa už nezadržateľne blíži a zahrať si ho budeme môcť už 25. marca, čo je o necelé dva týždne.

Na menšie navnadenie nám vývojári podarovali aj ukážku, ktorá mód vcelku pekne popisuje. Môžeme vidieť, že o dopravné prostriedky jednoznačne nebude núdza a akcia vyzerá takisto pozoruhodne. Toto všetko je však iba CGI trailer vyrobený v engine. Na to ako bude vyzerať samotný gameplay si musíme ešte chvíľu počkať.

Letadlo sa to páči.
  2. Ray-Velcoro

Ray-Velcoro
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    31 Aug 2015
    Príspevkov:
    224
    Páči sa:
    239
    Tento BR nahodou vyzera dost dobre, zaujalo ma to , uvidime aký bude gameplay

3. GamerkoMT

GamerkoMT
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    1 Mar 2014
    Príspevkov:
    325
    Páči sa:
    327
    Tiež to určite skúsim :gaming:

4. EviL

EviL
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    2 Mar 2012
    Príspevkov:
    854
    Páči sa:
    622
    Bf5 som pochoval 2dni potom co som ju kupil a toto ma nijako nepresvedci umna bf4 top

Zdielať túto stránku