Pridané Final Fantasy VII Remake Intergrade príde na PS5

Diskusiu 'Novinky' začal Stoklet, 26 Feb 2021.

 1. Stoklet

  Stoklet
  Expand Collapse
  Redaktor
  Člen Vedenia Redaktor

  Registroval sa:
  16 Jún 2013
  Príspevkov:
  1 613
  Páči sa:
  2 004
  fINAL FANTASY.JPG
  Final Fantasy VII remake netreba nikomu asi veľmi predstavovať. Minulý rok zožal veľký úspech ako u hráčov, tak aj u recenzentov a bola to iba otázka času, kedy ohlásia verziu pre PS5. Oficiálneho predstavenia sme sa dočkali na dnešnom State of Play, tak si poďme zhrnúť všetko čo sme sa dozvedeli.


  Hra dostane na konzole PlayStation 5 nové nasvietenie, kvalitnejšie textúry a prostredie, v ktorom bude kvalitnejšia hmla. Novinkou bude aj pridanie možnosti výberu medzi “Graphics Mode”, pri ktorom bude hra v rozlíšení 4K alebo “Performance Mode”, ktorý vám umožní hrať hru v 60 snímkoch za sekundu.

  Final Fantasy VII Remake Intergrade ponúkne aj dlho očakávaný foto mód, vďaka ktorému si budete môcť uložiť najlepšie scény z hry a pohrať sa aj s rozličnými efektami. Najväčším prídavkom budú nové epizódy, kde hlavnou postavou bude Yuffie. Bude zaujímavé, ako autori postavu do hry zakomponujú, keďže v pôvodnej verzii sa jednalo o voliteľnú postavu, ktorú ste nemuseli vôbec ani stretnúť.


  A na záver ešte spomeniem fakt, že každý, kto vlastní verziu pre konzolu PS4, získa upgrade na PS5 zadarmo a samozrejmosťou je aj prenos uložených pozícií z konzoly PS4. Ak však budete chcieť aj dodatočné misie s Yuffie, tak si po upgrade budete musieť tieto epizódy zakúpiť zvlásť. Presná cena prídavku v čase písania článku ešte nebola stanovená. Avšak keďže je rozdiel medzi štandardnou PS4 a PS5 verziou 10€, tak hádam nás tieto bonusové epizódy nevyjdú viac.

  Tí čo si predobjednajú digitálnu verziu, za cenu 79.99€, hry získajú ikonickú zbraň pre Yuffie “Cacstar”, ktorú budete môcť použiť v jej epizódach. Digital Deluxe edícia následne bude obsahovať digital artbook a digital mini soundtrack, avšak tá vás vyjde až na pekných 99.99 €.

  Final Fantasy VII Remake Intergrade príde na konzoly PS5 už 10. júna 2021.

  Zdroj: PSBlog
   

Zdielať túto stránku