Pridané Ellie v The Last of Us: Part 2 nebude bojovať sama

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 12 Júl 2018.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    6 875
    Páči sa:
    10 524
    tlou.jpg
    Z E3 2018 dema na The Last of Us: Part 2 hráči mohli mať pocit, že Ellie sa bude pretĺkať zničeným a zamoreným svetom sama. Aj keď v prezentovanej ukážke bojovala sólo, v plnej hre to už bude iné a pripojí sa k nej počítačom riadená postava.

Túto informáciu prezradil Neil Druckmann pre Buzzfeed. Spomínaná NPC postava bude v podstate zohrávať rovnakú úlohu, akú mala Ellie v prvej časti, kde (okrem krátkej pasáže) ste väčšinou hrali v koži Joela. Samozrejme to nie je nič prekvapujúce, keďže štúdio Naughty Dog vo svojich hrách rado pridáva k hlavnej postave aj nejakého spoločníka (séria Uncharted).

Teraz sa však vynára otázka, kto sa k Ellie pripojí? Vráti sa Joel alebo budeme spolupracovať s úplne novou postavou? To sa zrejme dozvieme až neskôr.

Achilless2012, BlackHawk a majkoveda sa to páči.
  2. majkoveda

majkoveda
    Expand Collapse
    V.I.P. člen
    V.I.P. člen

Registroval sa:
    26 Feb 2012
    Príspevkov:
    2 523
    Páči sa:
    4 931
    kedze tam uz zena je, tak musi tam byt este muz,najlepsie cernoch,alebo aziat,alebo pes:-D:-D

3. peklo

peklo
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    24 Aug 2015
    Príspevkov:
    166
    Páči sa:
    92
    ten pes nieje vôbec zlý napad ;) neviem prečo mám tušenie že to už príbehovo nebude ako jednotka :-D:rofl:

majkoveda sa to páči.
  4. jackass3D

jackass3D
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

Registroval sa:
    26 Feb 2011
    Príspevkov:
    601
    Páči sa:
    706
    Naughty Dog mi každým jedným Unchartedom odjebali ofinu... A to bolo 6 hier každá kvalitná. O príbeh by som sa vôbec nebál, robili na tom roky a určite to bude mindblowing a aj si poplaceme :gaming::cry:

peklo, jukka686 a Lancast sa to páči.
  5. MrMonnster

MrMonnster
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    13 Sep 2016
    Príspevkov:
    72
    Páči sa:
    16
    presne že to bude pes