Pridané EA hry na next-gen konzoly údajne hráčov úplne ohúria

Diskusiu 'Novinky' začal werticalx, 4 Feb 2020.

 1. werticalx

  werticalx
  Expand Collapse
  Redaktor
  Člen Vedenia Redaktor

  Registroval sa:
  18 Aug 2015
  Príspevkov:
  629
  Páči sa:
  368
  EAA.jpg

  Vedenie firmy EA je nadšené z doterajších informácií o next-gen konzolách PlayStation 5 a Xbox Series X. Blake Jorgensen, ktorý zastáva pozíciu COO a CFO sa už nevie dočkať na predstavenie prvých hier pre tieto konzoly.

  Blake konkrétne v rozhovore použil frázu "...will blow people's minds", čo by sa vo voľnom preklade mohlo preložiť ako "...u*ebe ľudom dekel".

  "Nechcem nič predbiehať ale už teraz môžeme vidieť, že next-gen konzoly budú mať oveľa viac výkonu ako tie súčasné a to pre nás znamená len jedno - dokážeme z nich vyťažiť viac. Najbližších pár rokov budete svedkami toho, že pracujeme na hrách, ktoré hráčov pošlú do kolien. Toto je práve tá skvelá časť herného biznisu, že uvidíme množstvo inovácií a to naprieč celým odvetvím."

  Jorgensen dodal, že ľudia sa niekedy zaseknú na mieste a sústredia sa až príliš na krátkodobé ciele. On je presvedčený, že sila nových konzol bude "podstatne vyššia" a pripomenul investorom, že za vyše 20 rokov mala každá jedna generácia konzol "ustálený vývoj".
   

Zdielať túto stránku