EA account linking - WTF???

Diskusiu 'Pomoc' začal Aankh, 25 Jan 2022.

  1. Aankh

    Aankh
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

    Registroval sa:
    11 Dec 2012
    Príspevkov:
    1 230
    Páči sa:
    1 575
    Nazdar parta, zaujíma ma či sa z Vás niekedy niekto stretol so sitáciou ktorú posledných pár dní riešim.

    Po nejakom čase som sa konečne rozhodol zahrat A Way Out a to s kamošom v online co-op režime. Hru som nainštaloval, spustil a vošiel do ponuky online no po chvílke načítavania mi systém vyhodil hlášku, že som sa dlho neukázal, že si musím zresetovať prihlasovacie údaje a že mi bol zaslaný odkaz na mailovku.

    Problém je v tom, že som PSN účet prepájal s týmto EA účtom už tak dávno, že si to už ani nepamätám a najme o to, že mailovka na ktorú mi ten link zaslali už riadne dlho neexistuje a doména už ani neponúka e-mailové služby (fmg.sk). Zaujímavé je, že žiadna iná hra od EA v minulosti nehlásila, ani nevyžadovala nič podobné a to som hral viacero iných hier od EA a taktiež som mal zaplatené EA play.

    Kontaktoval som EA aby mi spravili unlink tohto starého účtu z môjho PSN no samozrejme chceli dokázať, že ten účet je môj. Nestačila im skutočnosť, že som majitel prepojeného psn účtu, ani to že som poznal celý názov emailovej adresy (*****r@gmg.sk) EA účtu ktorý chcem odpojiť. Chceli dátum posledného nákupu EA hry z môjho (asi PSN) účtu, moje údaje ako dátum narodenia, adresu či číslo kreditnej karty ktorú som zadával pri registrácii. Čistý nonsens, keďže som sa od kedy mám PSN účet sťahoval asi 8x a tých kreditných kariet bola nemalá kôpka. Ako inak, na základe poskytnutých údajov ma neišlo overiť a že si mám spomenúť na správne údaje a skúsiť znova. Proste rada za všetky drobné. Nedalo mi a skúsil som to viac krát s rôznymi údajmi. Samozrejme bezúspešne a samozrejme stále rovnaká odpoveď od každého z chatujúcich operátorov. Prehľadal som nemálo diskusií na túto tému a vyzerá to byť na peknú blamáž, keďže skutočnost je taká, že užívatel PSN a EA účtu nemá akúkolvek možnosť ani spôsob si sám odpojiť linknutý EA účet a že reálna pomoc či samotné riešenie situácie v mojom prípade prakticky neexistuje.

    Takže ak si to zhrniem, vysolil som peniaze za hru ktorú nemôžem hrať tak ako som chcel a mal by som môcť, lebo sú mi ľudia v EA neschopní odpojiť zabudnutý, roky nepoužívaný účet z môjho PSN účtu a robia okolo toho caviky so zabezpečením a overovaním ako keby som chcel vykradnúť banku alebo čo.

    čo vy na to? Stretol sa z Vás niekto s podobnými :crap::crap::crap:?!
     
  2. BlackHawk

    BlackHawk
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

    Registroval sa:
    19 Feb 2015
    Príspevkov:
    352
    Páči sa:
    194
    No mne to prišlo pred týždňom,čiže som presne podobne na tom ako aj ty,neviem sa vôbec prihlásiť :(
     
  3. Aankh

    Aankh
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

    Registroval sa:
    11 Dec 2012
    Príspevkov:
    1 230
    Páči sa:
    1 575
    Tak to ma mrzí, že v tom nie som sám... :|
     
    BlackHawk sa to páči.
  4. Lukáš Lehocký

    Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor Recenzent

    Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    10 664
    Páči sa:
    12 089
    Ak sa jedná o ten EA Account, čo vyhodí potom ako zapneš hru, mám podobný problém a nedá sa mi naň prihlásiť už roky (zmeny emailu, hesla a pod.). Ale v samotnom hraní ma to neobmedzovalo, vždy sa to dalo preskočiť, neviem ako je to teraz, hry od EA som nehral už nejaký čas.
     
  5. Aankh

    Aankh
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

    Registroval sa:
    11 Dec 2012
    Príspevkov:
    1 230
    Páči sa:
    1 575
    Mne tam napíše hlášku že keďže som sa dlho neukázal, že si musím zresetovať "credentials" a znovu sa prihlásiť. link mi bol zaslaný na e-mailovu adresu *****r@fmg.sk. Keď to potvrdim, vráti ma naspäť do menu. A stále dookola to isté. Hrať môžem, len nie online co-op o_O
     

Zdielať túto stránku