Pridané EA Access prichádza na konzoly PS4

Diskusiu 'Novinky' začal Stoklet, 7 Máj 2019.

1. Stoklet

Stoklet
    Expand Collapse
    Moderator
    Člen Vedenia Moderator Redaktor

Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    1 279
    Páči sa:
    1 794
    EA-Access.jpg
    Electronic Arts dnes pravdepodobne poteší zopár majiteľov konzoly PS4, keďže sa ich populárna služba, po piatich rokoch od uvedenia na Xboxe, objaví aj na konkurenčnej konzole.

Nehovorím o ničom inom ako o službe EA Access, ktorá hráčom ponúka prístup ku knižnici hier, kde nájdu tituly ako sú Battlefront 2, Battlefield 1, NHL 19 a podobne, ktoré budú môcť hrať za mesačný/ročný poplatok. Na PS4 ju môžeme očakávať niekedy v júli a cena je stanovená na 4,99€ mesačne, poprípade 29,99€ ročne.

Presný dátum vydania služby sa dočkáme pravdepodobne na akcii EA Play, ktorá sa uskutoční budúci mesiac.

#1 Stoklet, 7 Máj 2019
    Naposledy upravil moderátor: 7 Máj 2019
  2. ivosi3

ivosi3
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    1 Apr 2014
    Príspevkov:
    53
    Páči sa:
    39
    vysvetlenie pre mna ako pre blbeho :) to znamena, ze si zaplatim 29,99 e rocne, a mozem si stiahnut napr Fifa 19, Nhl 19, battlefield 5?.... respektive ked vyde v septembri Fifa 20, Nhl 20, tak si ju normalne stiahnem? Alebo v tej kniznici budu na vyber len nejake hry, ktore urcia oni.? ... lebo zda sa mi to dost malo 29,99 e na rok a mozem hrat X novych hier....

3. Stoklet

Stoklet
    Expand Collapse
    Moderator

Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    1 279
    Páči sa:
    1 794
    Hry tam nejsu day one . Mal som tu aj ten link kde sú všetky hry ale očividne mi ho niekto zmazal.....

4. Stoklet

Stoklet
    Expand Collapse
    Moderator

Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    1 279
    Páči sa:
    1 794
    Tieto hry su momentalne na xboxe v EA Access, takze to bude asi to iste a ak nie tak minimalne podobne. Samozrejme pozeraj iba na tie co su na Xboxe one a nie z backwards compatibility
    https://www.ea.com/ea-access/games

5. taurus

taurus
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

Registroval sa:
    5 Máj 2010
    Príspevkov:
    904
    Páči sa:
    492
    A funguje to ako? Daju do ponuky napr. NHL 20....stiahnem a hram iba dovtedy, kym to bude v ponuke alebo je to tvoje navzdy? Tak ako plusko? Teda, kym platis,mozes hrat? Alebo, ked sa rozhodnu to po 3 mesiacoch vyradit, tak si to uz nezahram, aj ked to mam stiahnute?

6. Stoklet

Stoklet
    Expand Collapse
    Moderator

Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    1 279
    Páči sa:
    1 794
    Mas to tak ako plusko. Stiahnes napr NHL 19, ktorá tam momentálne je, a mozes to hrat dovtedy, pokial budes mat zaplateny EA Access. Ked prestanes platit, tak automaticky stratis k tym hram pristup. Savy ti ale ostanu, keby si sa náhodou vratil. A co sa tyka rotacie hier, tak pokial viem tak co tam raz pridaju to tam uz ostane na furt.

taurus sa to páči.
  7. taurus

taurus
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

Registroval sa:
    5 Máj 2010
    Príspevkov:
    904
    Páči sa:
    492
    V tom pripade je 30 eur dobra cena pre ludi, co hraju radi hry od EA.

kerny81 sa to páči.
  8. VikThor44

VikThor44
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    10 Mar 2016
    Príspevkov:
    1 275
    Páči sa:
    762
    Top!!!

9. Simo

Simo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    4 Jún 2017
    Príspevkov:
    56
    Páči sa:
    13
    Nie je to zla cena,ale ja som kupil aj tak vacsinu hier za par eur (Battlefield 1 complete, aj Unravel tusim za 5 €).

VikThor44 sa to páči.
  10. Rudes007Jr

Rudes007Jr
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    26 Jún 2014
    Príspevkov:
    23
    Páči sa:
    16
    EA Access bol dobry v case jeho ohlasenia a postupne ako tam pridavali nove a nove hry. Posledny rok som ho vobec nemal predplateny...

Ako novinka fajn pre niekoho kto hry nehral.

K novinkam ako Fifa tie hned do vaultu nepridavaju, dostanete tusim 3h na skusku hned ako hra vyjde a potom dost, az casom ich tam pridavaju, hlavne fifa byva posledna ak sa nemylim zo vsetkych sportov.

Cena to nie je zla no casom omrzi.

11. ivosi3

ivosi3
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    1 Apr 2014
    Príspevkov:
    53
    Páči sa:
    39
    Cize nemam cakat ze ked vyde fifa anhl tak by to tam hned bolo dostupne? ... lebo v podstate len koli tomu by som to kupil, nakolko aj tak vzdy fifu a nhl predam pred vydanim novych dielov.

12. duso_diusko

duso_diusko
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    21 Sep 2014
    Príspevkov:
    138
    Páči sa:
    91
    trofeje tam funguju normalne ?

13. werticalx

werticalx
    Expand Collapse
    Redaktor
    Redaktor

Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    566
    Páči sa:
    336
    Určite nie, tie hry tam pridávajú postupne. Najprv prichádzajú NFL a NBA, neskôr NHL a FIFA ako úplne posledná. Momentálne sú vo vaulte už všetky aktuálne športy okrem Fify. NBA a NFL boli pridané v marci, NHL v apríli. Roky predtým prichádzala aj FIFA okolo apríla či mája no minulý rok im predaje asi išli až tak dobre, že ju dali do vaultu až v septembri po vydaní 19-ky.

14. Rudes007Jr

Rudes007Jr
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    26 Jún 2014
    Príspevkov:
    23
    Páči sa:
    16
    Urcite nie.

Ale trofeje funguju v pohodicke.

15. drkovcim

drkovcim
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    11 Okt 2014
    Príspevkov:
    6
    Páči sa:
    2
    Nemam Xbox takze to nesledujem, ale mam pocit ze uz davnejsie som cital ze budu mat nejaku drahsiu variantu kde budu vzdy najnovsie hry. Nie je to tak?

Zdielať túto stránku