Dualshock 4 vynecháva ľavá páčka

Diskusiu 'Pomoc' začal MattovicSVK, 30 Okt 2018.

1. MattovicSVK

MattovicSVK
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    20 Jan 2016
    Príspevkov:
    27
    Páči sa:
    0
    Na dualshocku 4 mi vynecháva ľavá páčka. Keď je v polohe úplne vpredu tak chvíľami sa chová ako keby bola vytlačená len dopoly. Napríklad keď bežím v hre Witcher 3 tak z ničoho nič prejdem z behu do chôdze. Je to dosť nepríjemné pri hraní. Všimol som si že keď páčku vytlačím dopredu väčšou silou tak to funguje. Vie niekto poradiť čo s tým?

2. Konicek

Konicek
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    14 Aug 2014
    Príspevkov:
    280
    Páči sa:
    393
    skus to rozobrat a vycistit ale skor si myslim ze uz je vylamany ten analog a budes musiet vymenit gamepad

3. MattovicSVK

MattovicSVK
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    20 Jan 2016
    Príspevkov:
    27
    Páči sa:
    0
    To by bolo dosť skoro keďže ten ovládač má necelých 10 mesiacov. Od PS3 mám ovládače už 10 rokov a fungujú ako nové.

4. MattovicSVK

MattovicSVK
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    20 Jan 2016
    Príspevkov:
    27
    Páči sa:
    0
    Asi to budem musieť zobrať v rámci záruky. No teraz keď mám rozohranú najlepšiu hru (Zaklínač 3) je predstava že budem možno týždeň bez ovládačky dosť blbá. Radšej by som to poriešil sám keby som vedel ako.

Pozeral som a na faktúre z Alzy rovnako ako aj na bločku je len výrobné číslo PS4 nie ovládačky. Ako budú vedieť že ten ovládač bol k tomu keď im ho aj s bločkom zoberiem ako reklamáciu??? A ešte by ma zaujímalo či ho mám brať do alzy alebo priamo do servisného strediska Sony v Bratislave http://www.avpro.sk/ ale to si asi skúsim zistiť zajtra ráno telefonicky v alze. Vyriešim to asi kúpou náhradného ovládača aby som kým budem mať tento v oprave zatiaľ mal čím hrať. :)

#4 MattovicSVK, 30 Okt 2018
    Naposledy upravil: 30 Okt 2018
  5. EviL

EviL
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    2 Mar 2012
    Príspevkov:
    854
    Páči sa:
    622
    Bratku ja som uz 3ds znicil tym ze na bfku sa sprintuje L3 cize bud si objednaj s allie l3 cc 2,20e ale ja by som sa do vymeny nepustal ak niesi moc technicky zdatny a mas pravdu na ps3 boli ds neznicitelne ale dnes je to biznis vydrzi to len nejaky cas a dovi dopi;)

Zdielať túto stránku