Pridané Druhé DLC do hry Nioh prichádza

Diskusiu 'Novinky' začal Stoklet, 12 Júl 2017.

 1. Stoklet

  Stoklet
  Expand Collapse
  Moderator
  Člen Vedenia Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  16 Jún 2013
  Príspevkov:
  1 017
  Páči sa:
  1 533
  35652011771_8cff90ca30_o.jpg
  Vývojári z Team Ninja si o chvíľu môžu do životopisov napísať vydanie druhého DLC pre PS4 exkluzivitu Nioh, ktoré nesie názov Defiant Honor a vyjde už 25. Júla.

  Druhé DLC vás zavedie do hradu Osaka, najväčšieho a najnedobytnejšieho hradu éry Sangoku. Prídavok bude obsahovať aj legendárnych bojovníkov akým je napríklad Sanada Yukumura, najväčší nepriateľ klanu Tokugawi Ieyasuho, ktorý je vodcom klanu Toyotomi.

  Napätie medzi klanmi Toyotomi a Tokugawa rastie a kvôli tomu Sanada Yukumura povoláva svojich mužov na nevyhnutný konflikt proti silám Tukugawaho. Aby mal istotu, tak postaví obrovskú pevnosť Sanada Maru na predmestí hradu v Osake. Kde sa v tomto boji nachádzate vy? Ako obvykle presne v strede konfliktu. William spolu s Datem smerujú k pevnosti Sanda Maru v domnení, že tam nájdu Mariu.

  DLC prinesie aj novú zbraň nazývanú Tonfa, nová brnenia, magické veci a samozrejmosťou sú aj strážny duchovia (guardian spirits) a démoni Yokai.

  Ak sa vám zdala obtiažnosť, ktorú prinieslo najnovšie DLC, príliš jednoduchá, tak nezúfajte. Hra dostane totižto ďalšie novú obtiažnosť spoločne aj s novými trofejami.

  Defiant Honor bude dostupný na PlayStation store za $9.99 USD resp. 9,99€ . V prípade, že ste vlastníkom Season Passu, tak je rozšírenie pre vás zadarmo.
   

Zdielať túto stránku