Pridané Do SW:BF2 prichádza druhá sezóna

Diskusiu 'Novinky' začal Stoklet, 9 Máj 2018.

1. Stoklet

Stoklet
    Expand Collapse
    Moderator
    Člen Vedenia Moderator Redaktor

Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    1 161
    Páči sa:
    1 692
    Battlefront-II-Season-2.jpg

S prichádzajúcim novým filmom zo sveta Star Wars sa nám postupne odhaľuje aj dlho očakávaná druhá sezóna hry SW:Battlefront 2, ktorá by mala byť zameraná na pašeráka Hana Sola.

Ako isto viete, prvá sezóna bola cielená obsahom na film Star Wars: The Last Jedi a tým, čo ponúklad, v podstate poriadne sklamala. Mapa Crait sa stala rýchlo obohraná a noví hrdinovia dáko extra neprekvapili. Tento krát bude nová sezóna hľadať inšpiráciu vo filme Solo: A Star Wars Story a začne už budúci týždeň, konkrétne 16. mája, pričom bude trvať približne dva mesiace.

Tento mesiac sa pridaný obsah bude väčšinou týkať starej trilógie ( epizóda 4,5,6 ). Začne to novou mapou v Jabbovom paláci ( snáď to nebude iba okopírovaná mapa z jednotky ), ktorá bude hratelná v módoch Blast, Hero Showdown a Heroes vs. Villains. Toto asi ľudí v celku sklame, pretože mapa bude aktívna iba v "malých" módoch. Inšpiráciu Jabbovým palácom sa rozhodli autori pretaviť aj do nových kostýmov a to konkrétne pre Landa Calrissiana a princeznú Leiu. Ich novú podobu sme mohli vidieť vo filme Return of the Jedi. Lando dostane skin "Skiff Guard" a Leia sa prezlečie do obleku lovca odmien ( sorry nebude to bikiny oblek ).

Do hry pribudne aj nový mód nazvaný Hero Showdown. Bude sa jednať o celkom nový 2v2 mód v ktorom sa so svojim kamarátom postavíte dvojici nepriateľov v súboji hrdinov galaxie. Háčik tohto módu bude spočívať v tom, že hrdinov ktorých ste použili v prvom kole, nebudete môcť použiť v kole ďalšom. Týmto chcú autori asi prinútiť hráčov používať aj iných hrdinov.

Do hry majú ešte pribudnúť nové milestony, zmenou si má prejsť aj menu a dokonca by sme sa konečne mali dočkať aj Arcade módu pre Starfighter Assalut. Väčšina nového obsahu špeciálne orientovaná na film Solo: A Star Wars Story, príde podla DICE až počas júna.

Robo_1978 sa to páči.
  2. .xXJavisXx.

.xXJavisXx.
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    30 Jan 2015
    Príspevkov:
    1 252
    Páči sa:
    911
    Mno neviem neviem. Ten hero mod novy ok. Ale toho Jabbas palace by som sa aj bal. Ked to Copy paste-nu ako Bespin (a pritom v Campani mali novsi nocny Bespin!!!) Tak to bude riadny S*** :D skiny mohli kludne pridat kks kolko trva jeden bl y skin urobit????? Mi nehovorte ze dlho. Kazdy veky caka na Bikiny Leiu / ep IV Leiu a minimalne aj nieco novsie pre Luke-a alebo Palpatina alebo aj Vadera(co ja viem damaged Vadera napr.). Ak Solo DLC vypali ako Scarif DLC do jednotky tak to bude velky pruser lebo to nik nehraval. Nechapem preco silou mocou idu do novych filmov a nepridaju overenych starych herov z pequelov alebo Obi Vana. Ja nechápu tomu

Stoklet a VikThor44 sa to páči.
  3. bublinsky

bublinsky
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    16 Jan 2017
    Príspevkov:
    39
    Páči sa:
    19
    uz ma seru celkom tymi skinmi. tie iste postavy dookola dostavaju nove skiny.. a tak isto by to chcelo nove GA mapy. alebo aspon dake z jednotky.. joj

Stoklet sa to páči.
  4. VikThor44

VikThor44
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    10 Mar 2016
    Príspevkov:
    1 258
    Páči sa:
    756
    Presne preto lebo to je trend, všetko len nové nabliskane.

5. Stoklet

Stoklet
    Expand Collapse
    Moderator

Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    1 161
    Páči sa:
    1 692
    Obi-Wan je asi horšia postava než fin a phasma... Preto tam hentych dvoch nimandov mame a obiwana nie...

VikThor44 sa to páči.
  6. Robo_1978

Robo_1978
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

Registroval sa:
    28 Okt 2010
    Príspevkov:
    835
    Páči sa:
    722
    Scarif DLC bol jeden z tych lepsich imho a nemam pocit ze by ho nikto nehraval.
    Podla mna noveho DLC contentu do Battlefront 2 je malo, no aspon netreba dodatocne platit zan.
    Tesi ma pridanie Starfighter Assault do Arcade modu, ale to su take veci co uz tam davno mali byt.
    Som zvedavy kolko bude stat ten legendary skin, lebo uz 40k za epic je celkom dost.

7. Stoklet

Stoklet
    Expand Collapse
    Moderator

Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    1 161
    Páči sa:
    1 692
    Radšej by som za ten content platil a dostal aspoň to čo v battlefield 1. Vždy minimálne 4 nové mapy, zbrane, jednotky, poprípade mód. Sw:bf mal viacej obsahu ako tento paskvil.

VikThor44 sa to páči.
  8. .xXJavisXx.

.xXJavisXx.
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    30 Jan 2015
    Príspevkov:
    1 252
    Páči sa:
    911
    No a tie ceny skinov su cez ciaru. Total tlacia aby ludia kupovali za love ale neverim ze im to ide odkedy spustili kese naspat. Neverim. Prerobia tucne. Lebo to riadia idioti tu spolocnost :)

9. bublinsky

bublinsky
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    16 Jan 2017
    Príspevkov:
    39
    Páči sa:
    19
    nasrat na cele skiny. chce to novy content. ja by som prijal aj take ze nove karty na hero-v a take ze by menily ability pripadne zbrane.napr rey s blastrom. ale to mozem snivat.seru na to riadne :-D posrate skiny... :-D

10. Robo_1978

Robo_1978
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

Registroval sa:
    28 Okt 2010
    Príspevkov:
    835
    Páči sa:
    722
    Prebieha double XP weekend...