Pridané Do série FIFA sa vracia legendárny klub

Diskusiu 'Novinky' začal werticalx, 25 Júl 2022.

Tagy:
 1. werticalx

  werticalx
  Expand Collapse
  Recenzent
  Člen Vedenia Recenzent

  Registroval sa:
  18 Aug 2015
  Príspevkov:
  772
  Páči sa:
  414
  Bendtner-Buffon.jpg

  Podľa pôvodného itineráru sme sa noviniek z najnovšej časti populárnej futbalovej série mali dočkať až o dva dni. Páni z EA nás dnes ale pozitívne prekvapili, keď ohlásili návrat licencie pre 36 násobného talianskeho šampióna.

  Talianska Serie A je v hernom svete ako také (ne)chcené dieťa, ktoré si medzi sebou EA a Konami pohadzujú, presnejšie povedané, z času na čas kradnú. Juventus Turín sa ako plne licencovaný klub objavil v sérii FIFA naposledy počas ročníka 2019. Následne si licenciu uchmatlo Konami s ich sériou Pro Evolution Soccer resp. eFootball. Odvtedy sa hráči museli uspokojiť s náhradou v podobe tímu "Piemonte Calcio" s vlastným logom, dresmi, generickým štadiónom ale stále našťastie s originálnymi hráčmi. Najbližší ročník to už ale zasa zmení a hráči sa môžu tešiť na originálne logo, dresy a v neposlednom rade na Juventus Stadium (Allianz Stadium).

  EA to evidentne berie ako veľmi cenný skalp, keďže k tomu vytvorili originálne video, ktoré nahovorila jedna z mnohých legiend "starej dámy" - Claudio Marchisio. Ten navyše dostane svoju FUT Hero kartu po vydaní hry a je zrejmé, že sa môžeme tešiť na ďalší tematický obsah spojený s Juventusom Turín. Oficiálne oznámenie nespomínalo exkluzívne partnerstvo, takže je pravdepodobné, že sa licencovaný Juventus Turín objaví aj v konkurenčnej hre eFootball. Osudy ďalších nelicencovaných tímov Talianskej Serie A, konkrétne AS Rím, Lazio Rím a Atalanta Bergamo ostávajú nateraz neznáme.

   
 2. El_Scorpio

  El_Scorpio
  Expand Collapse
  Herný guru

  Registroval sa:
  6 Feb 2013
  Príspevkov:
  765
  Páči sa:
  1 051
  Legendárny klub... ale po krásnom znaku si zmasakrovali pozerám už aj dresy. Ach.
   

Zdielať túto stránku