Pridané Dnes sa nám predstaví Black Ops 4

Diskusiu 'Novinky' začal Maroš Šimurda, 17 Máj 2018.

 1. Maroš Šimurda

  Maroš Šimurda
  Expand Collapse
  Moderator
  Člen Vedenia Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  29 Máj 2010
  Príspevkov:
  2 907
  Páči sa:
  4 968
  BO4.png
  Štúdio Treyarch na dnes naplánovali komunitnú akciu, ktorú bude možné sledovať aj prostredníctvom živého prenosu a na ktorej sa nám oficiálne predstaví tohtoročné Call of Duty. Stream začne dnes večer, no už teraz sa na verejnosť dostal oficiálny plagát, čiastočne odhaľujúci časové obdobie Black Ops 4.

  Black Ops 4 sa nám predstaví dnes večer, živý prenos začína o siedmej hodine nášho času. Už teraz ale máme možnosť nazrieť na oficiálny plagát, ktorý predčasne unikol na internet. Ten definitívne potvrdzuje, že sa môžeme tešiť na relatívne blízku budúcnosť. Špekuluje sa, že by sa Black Ops 4 mal odohrávať medzi udalosťami BO2 a BO3, v každom prípade sa nemusíte obávať EXO oblekov, jetpackov a behania po stenách.

  a-1.jpg


  b.jpg c.jpg d.jpg e.jpg

  Ak si chcete vychutnať predstavenie Black Ops 4, nezabudnite si naladiť živý prenos, ktorý začne od 19.00 nášho času. Prenos by ste mali mať možnosť sledovať cez Twitch, prípadne YouTube. Štúdio si na prezentáciu pozvalo aj niekoľko fanúšikov a streamerov, ktorým povolili nahrať vlastné gameplay zábery. Zajtra sa teda okrem oficiálnych informácií môžeme tešiť aj na množstvo záberov priamo z hry.

  Zdroj: CharlieIntel
   
  majkoveda sa to páči.
 2. majkoveda

  majkoveda
  Expand Collapse
  V.I.P. člen
  V.I.P. člen

  Registroval sa:
  26 Feb 2012
  Príspevkov:
  2 541
  Páči sa:
  4 947
  Zatial to vyzera ako BO3 :D:D:D
   

Zdielať túto stránku