Pridané Dnes potichu vyšiel Apex Legends od Respawnu

Diskusiu 'Novinky' začal Stoklet, 4 Feb 2019.

 1. Stoklet

  Stoklet
  Expand Collapse
  Moderator
  Člen Vedenia Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  16 Jún 2013
  Príspevkov:
  1 327
  Páči sa:
  1 837
  ApexLegends.png

  Bez akéhokoľvek veľkého propagovania vyšla dnes na naše konzoly nová hra od skúseného štúdia Respawn, ktoré stojí za sériou Titanfall. Bohužiaľ sa však nejedná ani o nový Titanfall a ani o ich pripravovanú Star Wars hru. Najnovší počin Respawnu je nová IP Apex Legends, ktorá poteší hlavne fanúšikov stále populárneho Battle Royale módu.


  Ako som už spomínal Apex legends je Battle royale hra, zasadená do prostredia Titanfallu, takže budete môcť spozorovať aj známe schopnosti a charakteristiky, ktoré vám budú rozhodne známe. V hre budete mať na výber s ôsmich legiend, ktoré sú všetky čo sa týka rýchlosti, sily a pod. rovnaké. Čo ich však diametrálne odlišuje sú špeciálne schopnosti, kde jedna trieda ponúka štít pre spoluhráčov, druhá grapling hook na prekonanie rozličných prekážok a tretia napríklad ponúka rozličné dimenzionálne rifty (trhliny na nepozorovaný presun priestorom).

  Celková pointa hry je prakticky totožná s konkurenčnými hrami rovnakého žánru. Spolu so squadom dopadnete na mapu, ktorá sa pomaly zmršťuje a musíte všetko vyzabíjať. Čo je odlišné od iných BR hier je možnosť oživiť aj mŕtveho spoluhráča na špeciálnych miestach na to určených, čo môže do hry priniesť trochu inej dynamiky.


  Apex Legends od Respawnu je free to play hra a vychádza na naše konzoly už teraz :)

  Zdroj: PSBlog
   
  zahuba a werticalx sa to páči.
 2. Goldenik

  Goldenik
  Expand Collapse
  Zelenáč

  Registroval sa:
  10 Okt 2017
  Príspevkov:
  23
  Páči sa:
  3
  Hudba z Beat Saber moze byt :D
   

Zdielať túto stránku