Pridané Dissidia Final Fantasy NT na nových ukážkach

Diskusiu 'Novinky' začal Stoklet, 30 Dec 2017.

 1. Stoklet

  Stoklet
  Expand Collapse
  Moderator
  Člen Vedenia Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  16 Jún 2013
  Príspevkov:
  1 120
  Páči sa:
  1 658
  FF.jpg
  Keďže sa vydanie najnovšieho pokračovania Dissidie nezadržateľne blíži, tak je samozrejmé, že sa bude postupne zvyšovať aj nádielka rozličných videí, ktoré nám sériu predstavia alebo iba jednoducho naladia na blížiace sa vydanie.

  Ako prvý si predstavíme story trailer, ktorý vyšiel v rámci osláv Jump Festa. Klip sa zameriava na hlavný príbeh hry, ktorý spojí všetkých známych hrdinov série Final Fantasy v snahe zachrániť svet, ktorý je opäť raz v nebezpečenstve.


  Ďalšie video predstavuje kompletný zoznam postáv pri vydaní. Či už sa tešíte, ako ja, na Clouda z Final Fantasy 7 alebo je váš obľúbenec Noctis z Final Fantasy 15, každý si nájde svojho. Hra nevynechala a neschovala za DLC platbu nikoho z hlavných postáv, čo je určite pozitívum v dobe silnej DLC politiky. Avšak hra úplne bez pridaných postáv nebude, ale bude sa jednať iba o vedľajšie postavy príbehu, pričom ponúkne pri svojom vydaní 28 postáv a 7 summonov.


  Na záver si ešte môžete pozrieť opening cinematic, ktorý tak ako pri každej Final Fantasy hre vyzerá viac než parádne.


  Dissidia Final Fantasy NT vychádza exkluzívne pre konzolu PS4 už 30. januára.​


  DSDA_OSleeve_2D_Prelim_FINAL.jpg DSDA_SB_Beauty_1920x1350_v2.jpg DSDA_CE_Beauty_1920x1350_v2.jpg DSDA_ALL_Beauty_1200x1200.jpg
   

Zdielať túto stránku