Pridané Diablo IV oficiálne predstavené

Diskusiu 'Novinky' začal werticalx, 1 Nov 2019.

 1. werticalx

  werticalx
  Expand Collapse
  Redaktor
  Redaktor

  Registroval sa:
  18 Aug 2015
  Príspevkov:
  627
  Páči sa:
  366
  diablo.jpg

  BlizzCon
  začal najlepšie ako len mohol, hneď prvým trailerom konferencie predstavili dlho očakávané pokračovanie série Diablo s poradovým číslom - IV.

  Na následnej prednáške sme sa dočkali niekoľkých informácií o hre. Vrátiť by sa mala temná atmosféra z prvých dvoch dielov a takisto hrateľnosť podobná druhému dielu série. Okrem toho bude hra okrem PvE obsahovať aj PvP mód. Medzi doteraz potvrdenými postavami sú barbar, čarodejnica a druid a z gameplay traileru je jasné, že v hre nájdeme aj kreatúry, ktoré bude možné osedlať, teda tzv. mounty.

  Hlavného záporáka stvárni v štvrtom diely dcéra Mephista, pána nenávisti - Lilith.

  Update:
  Po ďalšej 45 minútovej prednáške sme sa dozvedeli niekoľko bližších informácií o vyššie spomínaných aspektoch hry. Vybrať si budeme môcť dokopy z 5 hrdinov, ktorých bude možné plne prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Mounty taktiež dostanú možnosť kozmetických úprav.

  Ďalšou novinkou je otvorený svet pozostávajúci z piatich regiónov, či striedanie dňa a noci. Osobne ale dúfam, že sa do hry nedostane neduh dnešných online RPG - adaptívny level nepriateľov. Snáď ale najlepšou správou je návrat stromu schopností v podobnej forme, ako ho poznáme z druhej časti.

  Spomenul by som aj jednú zaujímavosť ohľadom druida, ktorý tam vlastne ani nemal byť. Avšak tesne pred finálnym rozhodnutím o kompletnej zostave hrdinov prišiel jeden z dizajnérov s návrhmi postavy, ktoré sa natoľko zapáčili štúdiu, že sa ho nakoniec rozhodli do hry implementovať.

  Koho by ste si priali za zvyšných dvoch zatiaľ neoznámených hrdinov? Ja osobne dúfam hlavne v amazonku a ako piaty hrdina by ma potešil ktokoľvek z druhej časti, kto ešte spomenutý nebol - paladin, nekromancer či asasín.   
  #1 werticalx, 1 Nov 2019
  Naposledy upravil moderátor: 1 Nov 2019
 2. Stoklet

  Stoklet
  Expand Collapse
  Moderator
  Člen Vedenia Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  16 Jún 2013
  Príspevkov:
  1 367
  Páči sa:
  1 874
  DLC incoming .. Amazonka, Paladin, Necromancer a Assassin tam mali byť všetci.
   
 3. werticalx

  werticalx
  Expand Collapse
  Redaktor
  Redaktor

  Registroval sa:
  18 Aug 2015
  Príspevkov:
  627
  Páči sa:
  366
  To je v pohode, Diablo má DLC už od úplne prvej časti, takže rátam, že to vo finále bude tak 7 aleo 8 postáv. Hlavne dúfam, že sa vykašlu na tie nezaujímavé postavy ako Demon Hunter alebo Witch Doctor. Samozrejme som trochu opatrný po poslednom DLC v podobne jednej postavy za 15€ :D
   

Zdielať túto stránku