Pridané Diablo IV oficiálne predstavené

Diskusiu 'Novinky' začal werticalx, 1 Nov 2019.

1. werticalx

werticalx
    Expand Collapse
    Redaktor
    Redaktor

Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    621
    Páči sa:
    363
    diablo.jpg

BlizzCon
    začal najlepšie ako len mohol, hneď prvým trailerom konferencie predstavili dlho očakávané pokračovanie série Diablo s poradovým číslom - IV.

Na následnej prednáške sme sa dočkali niekoľkých informácií o hre. Vrátiť by sa mala temná atmosféra z prvých dvoch dielov a takisto hrateľnosť podobná druhému dielu série. Okrem toho bude hra okrem PvE obsahovať aj PvP mód. Medzi doteraz potvrdenými postavami sú barbar, čarodejnica a druid a z gameplay traileru je jasné, že v hre nájdeme aj kreatúry, ktoré bude možné osedlať, teda tzv. mounty.

Hlavného záporáka stvárni v štvrtom diely dcéra Mephista, pána nenávisti - Lilith.

Update:
    Po ďalšej 45 minútovej prednáške sme sa dozvedeli niekoľko bližších informácií o vyššie spomínaných aspektoch hry. Vybrať si budeme môcť dokopy z 5 hrdinov, ktorých bude možné plne prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Mounty taktiež dostanú možnosť kozmetických úprav.

Ďalšou novinkou je otvorený svet pozostávajúci z piatich regiónov, či striedanie dňa a noci. Osobne ale dúfam, že sa do hry nedostane neduh dnešných online RPG - adaptívny level nepriateľov. Snáď ale najlepšou správou je návrat stromu schopností v podobnej forme, ako ho poznáme z druhej časti.

Spomenul by som aj jednú zaujímavosť ohľadom druida, ktorý tam vlastne ani nemal byť. Avšak tesne pred finálnym rozhodnutím o kompletnej zostave hrdinov prišiel jeden z dizajnérov s návrhmi postavy, ktoré sa natoľko zapáčili štúdiu, že sa ho nakoniec rozhodli do hry implementovať.

Koho by ste si priali za zvyšných dvoch zatiaľ neoznámených hrdinov? Ja osobne dúfam hlavne v amazonku a ako piaty hrdina by ma potešil ktokoľvek z druhej časti, kto ešte spomenutý nebol - paladin, nekromancer či asasín.

#1 werticalx, 1 Nov 2019
    Naposledy upravil moderátor: 1 Nov 2019
  2. Stoklet

Stoklet
    Expand Collapse
    Moderator
    Člen Vedenia Moderator Redaktor

Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    1 357
    Páči sa:
    1 864
    DLC incoming .. Amazonka, Paladin, Necromancer a Assassin tam mali byť všetci.

3. werticalx

werticalx
    Expand Collapse
    Redaktor
    Redaktor

Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    621
    Páči sa:
    363
    To je v pohode, Diablo má DLC už od úplne prvej časti, takže rátam, že to vo finále bude tak 7 aleo 8 postáv. Hlavne dúfam, že sa vykašlu na tie nezaujímavé postavy ako Demon Hunter alebo Witch Doctor. Samozrejme som trochu opatrný po poslednom DLC v podobne jednej postavy za 15€ :D

Zdielať túto stránku