Pridané Devil May Cry 5 s novými informáciami

Diskusiu 'Novinky' začal Stoklet, 11 Jún 2018.

 1. Stoklet

  Stoklet
  Expand Collapse
  Moderator
  Člen Vedenia Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  16 Jún 2013
  Príspevkov:
  1 279
  Páči sa:
  1 794
  DMC5_KeyArt.jpg
  Po včerajšom večernom ohlásení najnovšieho prírastku do série Devil May Cry nám Capcom hru trochu priblížil prostredníctvom dávky nových screenshotov a informácií, ktoré rozhodne potešia každého fanúšika tejto série.

  Ako prvé zverejnili krátky popis hry.

  "Čisto nový prírastok do legendárnej akčnej série sa vracia na PlayStation 4, PC a Xbox One na jar budúceho roku, spolu so svojou legendárnou zmesou štýlovej akcie, originálnymi postavami a všetkým, čím je séria známa. Zdravé jadro tímu a riaditeľ Hideaki Itsuno sa znovu dali dokopy, aby vytvorili najväčšiu "topovicu" a technicky dokonalý a brutálne akčný nadupaný zážitok tejto generácie.

  Už uplynuli roky od doby, kedy légie pekla vkročili na tento svet. Nová invázia démonov sa pomaly začala a poslednou nádejou ľudstva budú traja lovci démonov, kde každý prinesie radikálne odlišný herný štýl. Spojení osudom a smädom po pomste sa títo lovci démonov budú musieť postaviť aj vlastným vnútorným démonom v nádeji na prežitie."

  DMC5_screens_13.jpg

  DMC5_screens_08.jpg DMC5_screens_09.jpg DMC5_screens_10.jpg DMC5_screens_11.jpg

  Pripravte sa na boj dobra a zla, pretože invázia démonov sa začína. Ich nájazdy prilákajú pozornosť mladého lovca démonov Nera, spojenca Danteho, ktorý sa tento krát zapletie do všetkých starostí bez svojej démonickej ruky. Nadprirodzená rodinná dráma však pokračuje aj vďaka Dantemu, ktorý hľadá pomstu za korupciu brata a smrť matky. V hre budú hrateľné tri postavy, pričom každá bude mať iný štýl boja.

  DMC5_screens_12.jpg

  DMC5_screens_01.jpg DMC5_screens_02.jpg DMC5_screens_14.jpg DMC5_screens_15.jpg

  Hra sľubuje neprekonanú grafickú stránku, ktorú tentokrát Capcom dosiahne vďaka ich vlastnému RE enginu. Hra by sa proti predchodcom mala posunúť vpred novými efektami, modelmi postáv, novým nasvietením a kvalitnejším prostredím. Nero, ako jeden z hlavných protagonistov, ktorému v žilách prúdi krv Spardy, sa vydá do mesta Red Grave, aby sa postavil útoku pekla. Spoločnosť mu bude robiť Nico, osobná zbrojička, ktorá je zodpovedná aj za jeho bionickú ruku.

  Na záver si ešte môžete pozrieť včerajší trailer, ktorý nám hru predstavil.


  DMC5_BoxArt_PS4.jpg
  DMC5_screens_16.jpg DMC5_screens_17.jpg DMC5_screens_18.jpg DMC5_screens_19.jpg
   
  #1 Stoklet, 11 Jún 2018
  Naposledy upravil moderátor: 11 Jún 2018
  werticalx a benco666 sa to páči.
 2. bigbow

  bigbow
  Expand Collapse
  Herný guru

  Registroval sa:
  27 Sep 2010
  Príspevkov:
  753
  Páči sa:
  224
  Nenormalna grafika od capcomu ? No neviem akurat tak v porovnani s ich hramy. Postavy sa tvaria rovnako dementne ako v RE7. Mlady ma krv Spardy asi ze?
   
 3. gekkomoriah_

  gekkomoriah_
  Expand Collapse
  Zelenáč

  Registroval sa:
  24 Mar 2013
  Príspevkov:
  21
  Páči sa:
  16
  teším sa riadne na túto pecku (y):gaming: !!!
   
  Maroš Šimurda sa to páči.

Zdielať túto stránku